Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44111510-9»
-
ID: UA-2026-09-01-003297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятори та ковпачки в асортименті
Оголошено1 вер. 11:37
Прийом пропозицій1 вер. 11:37 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-008946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали (Ізолятори електричні керамічні)
Оголошено27 серп. 15:08
Прийом пропозицій27 серп. 15:08 – 4 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-27-006435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятор ОСК, євроруберойд, фольгоізол ФГ, ламінат, плитка, блоки ФБС, опірна подушка та інше
Оголошено27 серп. 13:36
Прийом пропозицій27 серп. 13:36 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-005553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_298_ВО: Електроізолятори (Лот 1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали, Лот 2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Оголошено24 серп. 13:28
Прийом пропозицій24 серп. 13:28 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість8 677 746,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-013507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІзолятори
Оголошено20 серп. 18:25
Прийом пропозицій26 серп. 16:00 – 2 вер. 15:00Очікувана вартість2 415 720,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-001083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІзолятори
Очікувана вартість244 890,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятори керамічні контактної рейки
Оголошено19 серп. 08:58
Прийом пропозицій19 серп. 08:58 – 27 серп. 14:00Очікувана вартість3 840 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-24-009100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка самоклеюча / Трубка K-Flex ST. (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали (Електроізолятори, електроізоляційне приладдя, бетонні вироби та бетонні плити в асортименті)
Ім'я:Михайло МондровськийE-mail: [email protected] Телефон: +380332780506 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131512Оголошено24 лип. 13:28
Прийом пропозицій24 лип. 13:28 – 1 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 548 456,94 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-010707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (Заготовки з фторопласту)
Ім'я:Лапська Сніжанна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено22 лип. 16:50
Прийом пропозицій22 лип. 16:50 – 30 лип. 14:00Очікувана вартість1 214 745,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-16-007193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятори
Оголошено16 лип. 14:52
Прийом пропозицій16 лип. 14:52 – 24 лип. 09:00Очікувана вартість138 282,60 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-13-010715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_242_ВО: Електроізолятори (Лот 1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали, Лот 2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали, Лот 3 - 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Оголошено13 лип. 17:04
Прийом пропозицій13 лип. 17:04 – 21 лип. 12:00Очікувана вартість609 944,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-008091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрубка каучукова (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість373,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-004665-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятори
Оголошено8 лип. 12:12
Прийом пропозицій8 лип. 12:12 – 16 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість799 603,65 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-000263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятори керамічні опорно-стрижневі
Ім'я:Федорчук Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено8 лип. 08:43
Прийом пропозицій8 лип. 08:43 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість13 328 034,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-009288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_235_ВО: Електроізолятори (Лот 1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали, Лот 2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Ім'я:Чайковська Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444650882 Веб сайт: ЄДРПОУ:40081347Оголошено7 лип. 16:36
Прийом пропозицій7 лип. 16:36 – 15 лип. 12:00Очікувана вартість750 809,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-001939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали та супутні вироби (пінополістирол)
Ім'я:Вавровська-Костюкович Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380414340321 Факс:+380414340321ЄДРПОУ:01991599Очікувана вартість84,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-006570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятори
Оголошено2 лип. 14:30
Прийом пропозицій2 лип. 14:30 – 10 лип. 12:00Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятори
Оголошено25 черв. 16:12
Прийом пропозицій25 черв. 16:12 – 6 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість161 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-009562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятори
Оголошено25 черв. 15:15
Прийом пропозицій25 черв. 15:15 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість138 348,00 грн
без ПДВЗавершена