Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44111500-6»
-
ID: UA-2026-09-02-011052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРулонна фольгована ізоляція з захисним покриттям Алюбонд РЕТ.
Оголошено2 вер. 16:53
Прийом пропозицій2 вер. 16:53 – 18 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-003297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятори та ковпачки в асортименті
Оголошено1 вер. 11:37
Прийом пропозицій1 вер. 11:37 – 17 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-31-004053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015:44112500-3 — Покрівельні матеріали: матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний; ДК 021:2015: 44113120-2 — Тротуарна плитка: тротуарна плитка; ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 1); ДК
021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 2); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 3); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 4); ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: барвник; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: фарба ПФ-115) Ім'я:Надія Миколаївна КривоноженковаE-mail: [email protected] Телефон: 380573931654 ЄДРПОУ:37763844Оголошено31 серп. 12:14
Прийом пропозицій31 серп. 12:14 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-28-010542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоізоляційні матеріали
Оголошено28 серп. 16:38
Прийом пропозицій28 серп. 16:38 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПіна монтажна, пінопласт, полотно, мембрана, фібра
Оголошено28 серп. 15:50
Прийом пропозицій28 серп. 15:50 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТеплоізоляційні матеріали в асортименті: Лот №1 Теплоізоляційні матеріали в асортименті (код 44110000-4 згідно з ДК 021:2015 – Конструкційні матеріали); Лот № 2 Теплоізоляційні матеріали в асортименті (код 44110000-4 згідно з ДК 021:2015 – Конструкційні матеріали)
Оголошено28 серп. 15:36
Прийом пропозицій28 серп. 15:36 – 12 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСкломат
Оголошено28 серп. 13:21
Прийом пропозицій28 серп. 13:21 – 5 вер. 20:00 -
ID: UA-2026-08-27-008946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали (Ізолятори електричні керамічні)
Оголошено27 серп. 15:08
Прийом пропозицій27 серп. 15:08 – 4 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-08-27-006435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІзолятор ОСК, євроруберойд, фольгоізол ФГ, ламінат, плитка, блоки ФБС, опірна подушка та інше
Оголошено27 серп. 13:36
Прийом пропозицій27 серп. 13:36 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-013266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПокрівельні матеріали та комплектуючі, код згідно з ДК 021-2015 – 44110000-4 — Конструкційні матеріали
Оголошено25 серп. 18:01
Прийом пропозицій25 серп. 18:01 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-14-011065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити мінераловатні
Оголошено14 серп. 16:58
Прийом пропозицій14 серп. 16:58 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-011928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтеплювач для труб
Очікувана вартість10 483,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПіна
Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМерилон д28
Ім'я:Світлана ДавиденкоE-mail: [email protected] Телефон: +380503042201 Веб сайт: ЄДРПОУ:04653578Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиполотно металізоване ламіноване 8мм
Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006397-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44111500-6 Ізоляційні матеріали та матеріали для покриття
Очікувана вартість7 863,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтеплюючі мати, гідробар’єр, Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (44111520-2 Термоізоляційні матеріали)
Очікувана вартість729,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013468-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44111520-2 - Термоізоляційні матеріали
Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Очікувана вартість49 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_298_ВО: Електроізолятори (Лот 1 - 44110000-4 Конструкційні матеріали, Лот 2 - 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Оголошено24 серп. 13:28
Прийом пропозицій24 серп. 13:28 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість8 677 746,00 грн
без ПДВКваліфікація