Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44111400-5»
-
ID: UA-2026-08-31-004053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (ДК 021:2015:44112500-3 — Покрівельні матеріали: матеріал рулонний покрівельний та гідроізоляційний; ДК 021:2015: 44113120-2 — Тротуарна плитка: тротуарна плитка; ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 1); ДК
021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 2); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 3); ДК 021:2015: 44111520-2 — Термоізоляційні матеріали: теплоізоляція (тип 4); ДК 021:2015: 44111000-1 - Будівельні матеріали: сітка штукатурна; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: барвник; ДК 021:2015: 44111400-5- Фарби та шпалери: фарба ПФ-115) Ім'я:Надія Миколаївна КривоноженковаE-mail: [email protected] Телефон: 380573931654 ЄДРПОУ:37763844Оголошено31 серп. 12:14
Прийом пропозицій31 серп. 12:14 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-012453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали в асортименті: Лот №1 Будівельні матеріали в асортименті (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 - Конструкційні матеріали); Лот №2 Будівельні матеріали в асортименті (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 - Конструкційні матеріали)
Оголошено27 серп. 17:58
Прийом пропозицій27 серп. 17:58 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-000888-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали (ДК 021:2015;44110000-4 Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість1 885,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 — Конструкційні матеріали)
Оголошено26 серп. 17:31
Прийом пропозицій26 серп. 17:31 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість531 404,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-26-011227-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарба гумова універсальна 12кг ТМ TRIORA 44RAL 8017 темно-коричневий
Очікувана вартість1 964,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби, лаки та ґрунтовки.
Очікувана вартість29 595,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифарба емаль
Очікувана вартість5 220,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби та шпалери
Очікувана вартість3 752,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФарби та шпалери
Очікувана вартість3 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали відповідно до накладної
Ім'я:Іваськевич Юрій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380677758675 ЄДРПОУ:01984493Очікувана вартість2 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали
Очікувана вартість6 713,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифарба та супутні товари для проведення ремонтних робіт господарським способом
Очікувана вартість42 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-011045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCOLORINA Фарба гумова біла 1,2 кг - 1 шт., корабельна Емаль алкідна радіаторна ПФ-115 0,9 кг - 1 шт., корабельна Е-ль ПФ-115 білосніжна 2,8 кг - 2 шт., фарба INTERIOR MATTLATEX "AQUAMARINE" (14кг) - 1 шт
Очікувана вартість2 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 — Конструкційні матеріали)
Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість617 487,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-006683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали для ремонту господарським способом(Емаль алкідна жовто-коричнева,Емаль алкідна блакитна ,Емаль алкідна сіра,Грунт-емаль,Фарба гумова універсальна ,Розчинник,пензель флейцевий,пензель радіаторний,жилка армована)
Очікувана вартість5 075,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-009117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали (фарба,скотч малярний,клей,склосітка)
Очікувана вартість6 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифарби, багети
Очікувана вартість1 695,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-009605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВодоемульсійна фарба
Очікувана вартість42 314,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-009232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для будівельних робіт
Ім'я:Бельдій Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 Веб сайт: ЄДРПОУ:31793056Очікувана вартість382 116,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-003937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛакофарбова продукція(лак паркетний 2,5 л)
Очікувана вартість13 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro