Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44111300-4»
-
ID: UA-2026-08-28-009884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПлитка для стін і підлоги (44110000-4 - Конструкційні матеріали)
Оголошено28 серп. 15:57
Прийом пропозицій3 вер. 16:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-013118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКутник перфорований, плитка керамогранітна, клей плиточний, цемент згідно коду CPV за ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено27 серп. 21:30
Прийом пропозицій27 серп. 21:30 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-012099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКерамічна плитка Teo Ceramics Leon Silver або еквівалент
Оголошено25 серп. 16:35
Прийом пропозицій25 серп. 16:35 – 2 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-005156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКерамічні вироби
Очікувана вартість22 924,64 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка керамічна
Очікувана вартість16 776,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКерамічна плитка
Очікувана вартість17 954,87 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 44110000-4 Конструкційні матеріали (Стіна калаката Gold300*600 ATEM2с, Підлога LUKAS beide 29.8*29.8, Клей для плитки Прімус 15-В внут.робіт, Хрестики для підлоги 1,50мм для Станіславчицької гімназії ім. Тимофія Бордуляка з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради, Керамічна
плитка Aido grey 298*298 , Клей крайзель 103 25кг для Лешнівського ЗЗСО І-ІІІст. Бродівської міської ради) Очікувана вартість22 648,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка керамічна (стіна) . ; 44110000-4 Конструкційні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість5 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка
Очікувана вартість10 719,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка керамічна 30*30 см
Очікувана вартість1 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка керамічна 300х300 мм
Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка для підлоги
Очікувана вартість47 668,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка керамічна
Очікувана вартість4 919,21 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКерамогранітна плитка
Очікувана вартість1 078,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009050-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлитка
Очікувана вартість14 675,85 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 44110000-4 – Конструкційні матеріали (Плінтус COMFORT під провід 54мм 2,5м ясень; Стик COMFORT 54мм ясень; Кут зовн. COMFORT 54мм ясень; Кут внутр. COMFORT 54м ясень; Заглушка права COMFORT 54мм ясень; Заглушка ліва COMFORT 54мм ясень; Кутник перфорований ПВХ пластик 3,0м; Основа для
вирівнювання підлоги 2 мм «SVP-Nova» 300 шт/уп; Клини для плитки VOREL : 23х4мм, уп. 100 шт; Керамогранит Forte сірий 300х300х8 мм підлога 3N2730 ТМ Golden Tile 1 сорт (уп/15шт/1,35м2\пал.46уп/62.1м2); Портландцемент CEM IV/В (P-V) M 400 32,5 R-SR (25кг) Івано-Франківськ (пал=56шт)) Ім'я:Дон Валерій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380617646577 Факс:+380617642712ЄДРПОУ:08563553Очікувана вартість14 587,58 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали Будівельні матеріали (для БудРем, Запорізька обл.)
Оголошено18 серп. 15:06
Прийом пропозицій18 серп. 15:06 – 26 серп. 14:00Очікувана вартість87 447,85 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-006838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикружка керамічна (презентаційна) для нагородження учасників “Турніру з страйкболу серед захисників України”
Ім'я:Писаренко Ольга ПантелеймонівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472638563 ЄДРПОУ:36446424Очікувана вартість9 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001170-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка керамічна в асортименті
Оголошено18 серп. 09:42
Прийом пропозицій18 серп. 09:42 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість837 253,91 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-008261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлитка керамогранітна
Оголошено17 серп. 14:54
Прийом пропозицій17 серп. 14:54 – 25 серп. 07:00Очікувана вартість201 180,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто