Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44000000-0»

  • ID: UA-2026-09-04-014094-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тимчасові споруди для обслуговування санітарних потреб відвідувачів КЗ ЛОР АДІКЗ «Тустань». В рамках обласного проєкту «Кемпінги Львівщини» (Розпорядження голови ЛОВА №439/0/5-26ВА від 08.04.2026) Захід: «Розбудова інфраструктури на туристично-рекреаційних локаціях (санітарні зони, кемпінги, … велоінфраструктура тощо)», а саме: «Облаштування інфраструктури організованої зони відпочинку та оздоровлення населення за адресою: с. Урич, Стрийський район, Львівська область».

    Ім'я:
    Тимоцко Ірина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673534633 Факс:
    +380322613780
    Веб сайт:
    http://tustan.ua
    ЄДРПОУ:
    33839909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 22:29

    Прийом пропозицій
    4 вер. 22:29 – 20 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    2 499 996,56 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 7 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-014078-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Фарба за кодом ДК 021:2015 44810000-1 Фарби

    Ім'я:
    Андріана Чубар
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958878875 ЄДРПОУ:
    02226286
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 22:21

    Прийом пропозицій
    4 вер. 22:21 – 17 вер. 22:18
    Очікувана вартість

    25 937,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 21 г. 9 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-014036-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Твердопаливні котли з комплектуючими для котельні Гвіздського ліцею

    Ім'я:
    Жупник Олександра Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971432464 ЄДРПОУ:
    23806160
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 22:01

    Прийом пропозицій
    4 вер. 22:01 – 20 вер. 20:00
    Очікувана вартість

    997 912,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 18 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013811-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Кутники та рейки маячні для штукатурки; Кутники та рейки маячні для штукатурки; Склосітка армувальна (штукатурна, фасадна)

    Ім'я:
    Наталя Крекотень
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978060989 ЄДРПОУ:
    38201617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 20:31

    Прийом пропозицій
    4 вер. 20:31 – 9 вер. 20:06
    Очікувана вартість

    9 592,10 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 18 г. 57 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013806-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комплекс збірно-розбірних споруд спеціального призначення для розміщення адміністративного корпусу та зберігання техніки у м. Києві

    Ім'я:
    Відділ закупівель Софія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380635254094 ЄДРПОУ:
    36038290
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 20:26

    Прийом пропозицій
    10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    51 190 947,97 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 22 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013739-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Ламінат, підкладка під ламінат

    Ім'я:
    Наталя Крекотень
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978060989 ЄДРПОУ:
    38201617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 20:07

    Прийом пропозицій
    4 вер. 20:07 – 11 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    69 539,30 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 7 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013730-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Щуп ростовий під 30 градусів, код відповідно національного класифікатора України ДК 021:2015 44510000-8 “Знаряддя”

    Ім'я:
    Вячеслав Панькін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989576625 Веб сайт:
    http://www.mil.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    26614403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 20:02

    Прийом пропозицій
    10 вер. 00:00 – 13 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    47 503,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 22 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013609-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 – 44110000-4 Конструкційні матеріали (44113620-7 Асфальт) (асфальтобетонна суміш на основі бітуму, модифікованого полімерами)

    Ім'я:
    Кіона Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974460359 ЄДРПОУ:
    03349499
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 19:14

    Прийом пропозицій
    4 вер. 19:14 – 20 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    3 421 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 6 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013563-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Твердопаливний котел з комплектуючими для Надвірнянського ЗДО "Світлячок"

    Ім'я:
    Цюпер Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672747711 ЄДРПОУ:
    23923753
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 19:04

    Прийом пропозицій
    4 вер. 19:04 – 20 вер. 20:00
    Очікувана вартість

    407 516,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 18 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Провід

    Ім'я:
    Кіріченко Євгеній Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950755298 ЄДРПОУ:
    14321726
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:58

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:58 – 9 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    500 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 7 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013522-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Арматура 12 мм А 500С

    Ім'я:
    Свідерська Марина Костянтинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975295457 ЄДРПОУ:
    24982999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:52

    Прийом пропозицій
    10 вер. 18:57 – 15 вер. 18:57
    Очікувана вартість

    29 200,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 17 г. 48 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013498-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Профілі

    Ім'я:
    Кіріченко Євгеній Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950755298 ЄДРПОУ:
    14321726
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:46

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:46 – 9 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    19 656,75 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 7 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013481-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Труба профільна сталева, Кутик сталевий

    Ім'я:
    Лунга-Лягуша Анна Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380955623890 ЄДРПОУ:
    14322859
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:43

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:43 – 9 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    96 524,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 6 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013449-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Контейнери-рефрижератори

    Ім'я:
    Григор Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993385099 ЄДРПОУ:
    04803492
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:33

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:33 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    91 666 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 22 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013435-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Електроди зварювальні Plasma Tec Monolith РЦ 350 мм 3 мм 2,5 кг

    Ім'я:
    Свідерська Марина Костянтинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975295457 ЄДРПОУ:
    24982999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:29

    Прийом пропозицій
    10 вер. 18:34 – 15 вер. 18:34
    Очікувана вартість

    4 260,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    5 дн. 17 г. 25 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013422-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Піна монтажна

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:24

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:24 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    61 383,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 22 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013388-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі

    Ім'я:
    Варижук Анастасія Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380688352527 ЄДРПОУ:
    41497423
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:17

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:17 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    311 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 22 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013351-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Баки-гідроакумулятори

    Ім'я:
    Кіріченко Євгеній Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950755298 ЄДРПОУ:
    14321726
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:04

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:04 – 20 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    8 274,82 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 7 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013331-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Матеріали для фарбування

    Ім'я:
    Дмитро Шелагін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636148018 ЄДРПОУ:
    26641914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 17:59

    Прийом пропозицій
    10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    165 880,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 22 г. 51 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Кріпильні деталі

    Ім'я:
    Дмитро Шелагін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636148018 ЄДРПОУ:
    26641914
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 17:53

    Прийом пропозицій
    10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    44 950,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    4 дн. 22 г. 51 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro