Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43812000-8»
-
ID: UA-2026-08-28-000706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічкове полотно 3640*35*0,9*22
Ім'я:Погорєлов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:26621254Очікувана вартість21 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання стрічкової пили
Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до бензопили
Очікувана вартість2 074,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензопила SHTIL MS182 40см
Очікувана вартість10 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-013103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодрібнювач пнів
Оголошено11 серп. 20:36
Прийом пропозицій11 серп. 20:36 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість350 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-002268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензопила, відповідний код 43812000-8.
Очікувана вартість43 679,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-003924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до бензопили
Очікувана вартість2 107,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПила Lenker Premium 35*0.9
Очікувана вартість7 045,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензопила та комплектуючі частини
Ім'я:Оржехівський Ярослав ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380456052344 Факс:+380456052881ЄДРПОУ:24891021Очікувана вартість7 475,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-005718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПиляльне обладнання
Очікувана вартість12 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-003126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБензопила (р. 7.12 ІП 2026)
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено27 лип. 11:16
Прийом пропозицій27 лип. 11:16 – 4 серп. 08:00Очікувана вартість24 760,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-005507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензопила ланцюгова Grunhelm GS-4000MG ; 43810000-4 Деревообробне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість3 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибензопилка STIHL MS230,шина
Очікувана вартість15 174,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43810000-4 Деревообробне обладнання (Бензопили)
Оголошено15 лип. 13:03
Прийом пропозицій15 лип. 13:03 – 27 лип. 11:00Очікувана вартість57 742,95 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-003952-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПиляльне обладнання
Очікувана вартість44 219,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-005449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензопила
Очікувана вартість37 498,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 43812000-8 Пиляльне обладнання (Бензопила MS182 35см)
Очікувана вартість9 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005194-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилка акамуляторна
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-000898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипиляльне обладнання
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-010868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до бензопили
Очікувана вартість523,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro