Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43810000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-003435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПодрібнювач деревини
Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено31 серп. 11:45
Прийом пропозицій4 вер. 11:50 – 9 вер. 11:50 -
ID: UA-2026-08-27-008716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеревоподрібнювач
Оголошено27 серп. 15:02
Прийом пропозицій27 серп. 15:02 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтрічкова пилорама з накопичувачем та навантажувачем колод
Оголошено27 серп. 14:59
Прийом пропозицій2 вер. 23:00 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-002775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГоризонтальна стрічкова мобільна пилорама Lenker моделі HBS-3Р
Ім'я:Віктор ДушкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380675838906, +380660777918 ЄДРПОУ:26616307Оголошено27 серп. 10:48
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-000582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодрібнювач гілок (щепоріз) (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено27 серп. 09:02
Прийом пропозицій27 серп. 09:02 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-014102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодрібнювач гілок ARPAL MAX АМ-200БД-К або аналог
Ім'я:Дацюк Олександр АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487057969 Факс:+380482358534ЄДРПОУ:32190579Оголошено25 серп. 22:26
Прийом пропозицій25 серп. 22:26 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-009537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДровокол промисловий.
Оголошено21 серп. 14:56
Прийом пропозицій27 серп. 14:55 – 9 вер. 16:15 -
ID: UA-2026-09-02-004960-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензинова стрічкова пилорама
Очікувана вартість330 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДровокол
Очікувана вартість70 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-004637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревообробне обладнання. (Подрібнювач гілок HEGHT 6208 )
Очікувана вартість40 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПила дискова по дереву, диск пильний
Очікувана вартість1 191,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-006084-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГілкоруб (код ДК 021:2015 - 43810000-4 Деревообробне обладнання)
Очікувана вартість212,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревообробне обладнання
Ім'я:Мар'яна Юріївна КанськаE-mail: [email protected] Телефон: +380949180473 Веб сайт: ЄДРПОУ:03344326Очікувана вартість13 193,66 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічкове полотно 3640*35*0,9*22
Ім'я:Погорєлов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:26621254Очікувана вартість21 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомбінований деревообробний верстат FDB Maschinen MLQ400M (з кареткою)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008217-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЩепоріз МБ-100 БД
Очікувана вартість99 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидроворуб рейковий
Очікувана вартість26 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛобзик
Очікувана вартість1 899,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007298-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання стрічкової пили
Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтрічкова пилорама ПЛП-9 (Бензиновий двигун 20 к.с. + стартер)
Оголошено24 серп. 08:42
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість205 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась