Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43800000-1»
-
ID: UA-2026-09-01-009647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторний комбінований інструмент РСТ 50 Pentheon Holmatro з додатковим акумулятором та кейсом для транспортування до нього
Ім'я:Чухрій Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380472316527 Факс:+380472631530ЄДРПОУ:23000072Оголошено1 вер. 16:18
Прийом пропозицій1 вер. 16:18 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, пила торцювальна, дискова пила, висічні ножиці)
Оголошено31 серп. 17:52
Прийом пропозицій31 серп. 17:52 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектроінструменти
Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій4 вер. 15:54 – 9 вер. 15:54 -
ID: UA-2026-08-31-003435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПодрібнювач деревини
Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено31 серп. 11:45
Прийом пропозицій4 вер. 11:50 – 9 вер. 11:50 -
ID: UA-2026-08-29-000138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПерфоратор акумуляторний, пила торцювальна
Оголошено29 серп. 10:36
Прийом пропозицій29 серп. 10:36 – 6 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-28-008277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТовару довгострокового користування, а саме: комплект парко-гаражного обладнання для ремонту автомобільних засобів заправки та транспортування пального код ДК 021:2015:43800000-1-: Цехове обладнання
Ім'я:Білаш Сергій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380536162027 Факс:+380536162027ЄДРПОУ:08164155Оголошено28 серп. 14:56
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-012436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІндукційний нагрівач для болтів SH-2000W. PDR
Оголошено27 серп. 17:56
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеревоподрібнювач
Оголошено27 серп. 15:02
Прийом пропозицій27 серп. 15:02 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтрічкова пилорама з накопичувачем та навантажувачем колод
Оголошено27 серп. 14:59
Прийом пропозицій2 вер. 23:00 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-004901-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляШтроборіз
Ім'я:Боднар Анатолій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380969416516 ЄДРПОУ:24982999Оголошено27 серп. 12:19
Прийом пропозицій2 вер. 12:24 – 8 вер. 12:24 -
ID: UA-2026-08-27-003243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 43830000-0 - Електричні інструменти (електричні інструменти)
Оголошено27 серп. 11:06
Прийом пропозицій27 серп. 11:06 – 4 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-27-002775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГоризонтальна стрічкова мобільна пилорама Lenker моделі HBS-3Р
Ім'я:Віктор ДушкевичE-mail: [email protected] Телефон: +380675838906, +380660777918 ЄДРПОУ:26616307Оголошено27 серп. 10:48
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-000582-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодрібнювач гілок (щепоріз) (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено27 серп. 09:02
Прийом пропозицій27 серп. 09:02 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-000430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтукатурна станція з насосом (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено27 серп. 08:51
Прийом пропозицій27 серп. 08:51 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-014102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПодрібнювач гілок ARPAL MAX АМ-200БД-К або аналог
Ім'я:Дацюк Олександр АндрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380487057969 Факс:+380482358534ЄДРПОУ:32190579Оголошено25 серп. 22:26
Прийом пропозицій25 серп. 22:26 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-009167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований інструмент для технічного обслуговування техніки спеціального призначення
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено25 серп. 14:59
Прийом пропозицій25 серп. 14:59 – 2 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-08-24-000213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСтрічкова пилорама ПЛП-9 (Бензиновий двигун 20 к.с. + стартер)
Оголошено24 серп. 08:42
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-009537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДровокол промисловий.
Оголошено21 серп. 14:56
Прийом пропозицій27 серп. 14:55 – 9 вер. 16:15 -
ID: UA-2026-09-01-009378-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 43830000-0 Електричні інструменти (Перфоратор)
Ім'я:Сергій Володимирович ФедоровичE-mail: [email protected] Телефон: +380938834530 ЄДРПОУ:42631325Очікувана вартість4 870,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумуляторні секатори
Ім'я:Костенко Віктор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380445265518 Факс:+380445265518ЄДРПОУ:00413297Очікувана вартість27 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro