Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43640000-1»

  • ID: UA-2026-08-31-009635-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Швидкоз'єм механічний для екскаватору-навантажувача JCB-4CX

    Ім'я:
    Дмитро Дубінін
    E-mail: [email protected] Телефон: 380934636682 ЄДРПОУ:
    08038284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:04

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:04 – 8 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    52 033,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 18 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009223-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Запасні частини для автомобільної техніки спеціального призначення JCB

    Ім'я:
    Олег Кенцало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676740525 ЄДРПОУ:
    24973457
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:31

    Прийом пропозицій
    3 вер. 08:00 – 8 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    310 000,00 грн

    без ПДВ
    Період уточнень

    9 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-000159-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Запасні частини до екскаваторів

    Ім'я:
    Ігор Байдак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380955607910 ЄДРПОУ:
    26630916
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 08:23

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 5 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    48 363,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-010963-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини екскаваторів (Фільтри повітряні та масляні для спеціальної техніки)

    Ім'я:
    Мороз Юрій Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380342784302 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:55

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:55 – 3 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    39 777,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-005139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Частини екскаваторів (Вила на екскаватор-навантажувач)

    Ім'я:
    Сорока Інна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612325 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 12:02

    Прийом пропозицій
    26 серп. 12:02 – 4 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    196 666,65 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 15 г. 19 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-012954-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Скло кабіни до екскаватора-навантажувача JCB 3CX Sitemaster

    Ім'я:
    Ковальов Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637353096 ЄДРПОУ:
    26621567
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 17:19

    Прийом пропозицій
    29 серп. 17:24 – 3 вер. 17:24
    Очікувана вартість

    33 813,93 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    18 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010280-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до екскаватора-навантажувача (код ДК 021: 2015: 43640000-1 Частини екскаваторів)

    Ім'я:
    Маргарита Грабов'як
    E-mail: [email protected] Телефон: +380434122214 ЄДРПОУ:
    37572331
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 111,49 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-003697-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запасні частини до екскаватора (втулка заднього ковша ОРГ, палець заднього ковша)

    Ім'я:
    Оксана Федоренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380930327831 ЄДРПОУ:
    34238711
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 574,41 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003003-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Запчастини до техніки JCB (Палець)

    Ім'я:
    Ольга Табала
    E-mail: [email protected] Телефон: +380994729785 ЄДРПОУ:
    41766296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 960,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-000738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Зуб ківша, болт та гайка зуба ковша

    Ім'я:
    Максюк Лариса Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936256358 ЄДРПОУ:
    33258999
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 284,79 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-29-000719-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Частини екскаваторів

    ЄДРПОУ:
    26622822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    109 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-011283-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ніж ковша центральний (код ДК 021:2015 - 43640000-1 Частини екскаваторів)

    Ім'я:
    Євтушок Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380686453407 ЄДРПОУ:
    30717537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 692,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-009824-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Втулки

    Ім'я:
    Наталія Скулінець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976218102 ЄДРПОУ:
    45929031
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 539,74 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008852-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Клапан

    Ім'я:
    Мизюк Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683283743 ЄДРПОУ:
    44044801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 408,42 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-009032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ролик натяжний 320/А8586

    Ім'я:
    Білецька Юлія Юріїївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678810512 ЄДРПОУ:
    31700972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 831,70 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-000892-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Генератор екскаватора "Борекс"

    Ім'я:
    Вечеровська Надія Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961190498 ЄДРПОУ:
    30598710
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-010352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Втулка, палець, стопорне кільце

    Ім'я:
    Цугель Катерина Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974679807 ЄДРПОУ:
    37127831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    38 018,75 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-003432-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Залізний зуб ковша 84318713

    Ім'я:
    Олександр Біда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991784533 ЄДРПОУ:
    30773641
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 560,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-011743-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    розподільник гідравлічний

    Ім'я:
    Сергій Ходань
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678031022 Веб сайт:
    http://bctm.com.ua/ua/
    ЄДРПОУ:
    04654336
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 314,72 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-008933-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Запасні частини до спеціальної інженерної техніки екскаватор-навантажувач JCB 3CX

    Ім'я:
    Олександр ГЛАДКИХ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963987341 ЄДРПОУ:
    26646320
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 16:21

    Прийом пропозицій
    28 серп. 00:00 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    26 848,94 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 171 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro