Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43630000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-000682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до автотракторної техніки
Ім'я:Деменюк Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380630374062 ЄДРПОУ:43112236Оголошено1 вер. 09:26
Прийом пропозицій1 вер. 09:26 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля1. Опорний нижній однобортний каток (ролик) UF171C1T – 8 шт. 2. Опорний ролик нижній двобортний UG171C1T – 8 шт. 3. Направляюче колесо (лінивець, idler) UX084C6FW – 4 шт. ДК 021:2015 – 43630000-8 Частини прохідних машин
Оголошено27 серп. 19:06
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-007502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіж відвалу автогрейдера 1828мм, 6F, 13 отворів, код ДК 021:2015:43630000-8 – Частини прохідних машин
Ім'я:Ірина КостинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380516721104, +380516721438 Веб сайт: ЄДРПОУ:05410568Очікувана вартість17 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:43630000-8 "Частини прохідних машин" (Каток опорний, маточина колеса)
Очікувана вартість22 974,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГусениця 50-22-9СП
Очікувана вартість389 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для поточного ремонту машини механізованого розмінування Komatsu D85MS-15 згідно коду національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 43630000-8 Частини прохідних машин
Очікувана вартість496 834,03 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини прохідних машин
Очікувана вартість10 669,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемкомплект ущільнення трубок ГБЦ Д-160, Ремкомплект ущільнення трубок ГБЦ Д-160, Ремкомплект водяного насосу Т-130/170, Прокладка колектора випускного Д 160
Ім'я:Черніков Станіслав АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380508491014 ЄДРПОУ:35659347Очікувана вартість4 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для поточного ремонту машини механізованого розмінування MV-4 - 43630000-8 Частини прохідних машин за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником
строків для проведення відкритих торгів з особливостями. Очікувана вартість72 118,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини прохідних машин
Очікувана вартість31 002,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 43630000-8- Частини прохідних машин (шків ведений КО-503.00.00.005 - 2 одиниці)
Очікувана вартість9 612,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для ремонту прохідницьких комбайнів 1ГПКС
Оголошено18 серп. 18:03
Прийом пропозицій18 серп. 18:03 – 26 серп. 11:00Очікувана вартість6 347 413,34 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-007467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для гірничошахтної техніки виробництва Epiroc MT2010; ST2D
Очікувана вартість4 758 568,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКласифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015: 43630000-8 — Частини прохідних машин
Очікувана вартість25 320,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя бульдозера ДТ75
Очікувана вартість6 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-003747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя бульдозера ДТ75
Очікувана вартість15 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 2015: 43630000-8 — Частини прохідних машин (Селектор перемикання передач для КПП грейдера KRON G12)
Ім'я:Суда Володимир СтаніславовичE-mail: [email protected] Телефон: +380972284489 ЄДРПОУ:43032947Очікувана вартість61 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини прохідних машин (накладки на гусениці)
Очікувана вартість46 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-004228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини прохідних машин
Очікувана вартість33 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемкомплект відвалу бульдозера Т-130
Очікувана вартість650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro