Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43620000-5»
-
ID: UA-2026-08-31-006110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до дробарки КСД-1750
Ім'я:Стельмащук Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444652526 ЄДРПОУ:40081389Оголошено31 серп. 14:03
Прийом пропозицій31 серп. 14:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити подрібнювальні до дробарки СМРСК ДУ-240
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено31 серп. 09:30
Прийом пропозицій31 серп. 09:30 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-006783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків з благоустрою населених пунктів.придбання деталей для ремонту виробничого обладнання, а саме шнек для установки для ямкового ремонту CRAFCO Magnum,
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість119 500,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-19-009185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини машин для обробки мінералів.
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до дробарки КСД-2200
Ім'я:Стельмащук Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444652526 ЄДРПОУ:40081389Оголошено13 серп. 16:36
Прийом пропозицій13 серп. 16:36 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 630 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-010740-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФутерування гумове №8 і №9 до млина ММС 70*23 з комплектом кріплення
Оголошено12 серп. 16:25
Прийом пропозицій12 серп. 16:25 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість8 108 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-010189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРешітка до млина ММС 70*23
Оголошено11 серп. 15:43
Прийом пропозицій11 серп. 15:43 – 19 серп. 08:00Очікувана вартість2 164 583,17 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-001265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити до дробарки СМРСК ДУ-240
Оголошено28 лип. 09:49
Прийом пропозицій28 лип. 09:49 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість800 497,48 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-001602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКруги алмазні шліфувальні
Ім'я:Кошіль Людмила ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380444300723 Факс:+380444300723Веб сайт: ЄДРПОУ:05417377Очікувана вартість61 161,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-000157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до асфальтозмішувальної установки моделі ДС-158: установка дозування целюлозної добавки
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:+380382641851Веб сайт: ЄДРПОУ:03335445Оголошено23 лип. 08:34
Прийом пропозицій23 лип. 08:34 – 1 серп. 12:00Очікувана вартість499 300,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-010844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧастини машин для обробки мінералів
Оголошено9 лип. 17:08
Прийом пропозицій15 лип. 14:00 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість227 648,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-25-012389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до дробарки СМ-16
Ім'я:Стельмащук Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444652526 ЄДРПОУ:40081389Оголошено25 черв. 17:02
Прийом пропозицій25 черв. 17:02 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість460 333,32 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-011071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до дробарки СМД-118
Ім'я:Стельмащук Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444652526 ЄДРПОУ:40081389Оголошено18 черв. 15:49
Прийом пропозицій18 черв. 15:49 – 26 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 535 380,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-009023-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до дробарки ДРО-609
Ім'я:Стельмащук Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444652526 ЄДРПОУ:40081389Оголошено11 черв. 14:44
Прийом пропозицій11 черв. 14:44 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість414 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-007687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗІП до двохвального промислового подрібнювача типу Impaktor 250 EVO
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 черв. 13:54
Прийом пропозицій10 черв. 13:54 – 23 черв. 10:00Очікувана вартість1 301 929,60 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-009197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФутерування №6 до млина ММС 70*23
Оголошено29 трав. 16:18
Прийом пропозицій29 трав. 16:18 – 7 черв. 12:00Очікувана вартість7 965 866,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-007219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до дробарки КСД-2200
Ім'я:Стельмащук Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444652526 ЄДРПОУ:40081389Оголошено28 трав. 13:58
Прийом пропозицій28 трав. 13:58 – 5 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 740 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-27-003686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБарабан сушильний до асфальтозмішувача Д597
Оголошено27 трав. 11:05
Прийом пропозицій27 трав. 11:05 – 8 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість599 574,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-06-009632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФутерування №2 до млина ММС 70*23
Оголошено6 трав. 14:42
Прийом пропозицій6 трав. 14:42 – 14 трав. 10:00Очікувана вартість5 989 589,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-002974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКорпус опорного підшипника млина ММТ 1500/2510/730К
Оголошено30 квіт. 11:04
Прийом пропозицій30 квіт. 11:04 – 11 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість333 333,33 грн
без ПДВЗавершена