Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43613200-5»
-
ID: UA-2025-01-14-008676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до перфораторів YT
Оголошено14 січ. 2025 14:03
Прийом пропозицій14 січ. 2025 14:03 – 22 січ. 2025 13:00Очікувана вартість272 219,59 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-03-12-008460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до перфораторів YT
Оголошено12 бер. 2024 14:32
Прийом пропозицій12 бер. 2024 14:32 – 21 бер. 2024 10:00Очікувана вартість225 715,00 грн
з ПДВЗавершена