Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43600000-9»
-
ID: UA-2026-09-03-011097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРешітка до млина ММС 70*23
Оголошено3 вер. 15:33
Прийом пропозицій3 вер. 15:33 – 19 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-03-001992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-774_43610000-2 Частини бурильних машин (Запасні частини до верхнього приводу TESCO 500ESI 1000 в асортименті)
Оголошено3 вер. 10:06
Прийом пропозицій3 вер. 10:06 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до автотракторної техніки
Ім'я:Деменюк Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380630374062 ЄДРПОУ:43112236Оголошено1 вер. 09:26
Прийом пропозицій1 вер. 09:26 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-009635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШвидкоз'єм механічний для екскаватору-навантажувача JCB-4CX
Оголошено31 серп. 16:04
Прийом пропозицій31 серп. 16:04 – 10 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-006110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до дробарки КСД-1750
Ім'я:Стельмащук Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444652526 ЄДРПОУ:40081389Оголошено31 серп. 14:03
Прийом пропозицій31 серп. 14:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити подрібнювальні до дробарки СМРСК ДУ-240
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено31 серп. 09:30
Прийом пропозицій31 серп. 09:30 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-009223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини для автомобільної техніки спеціального призначення JCB
Оголошено28 серп. 15:31
Прийом пропозицій3 вер. 08:00 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-24-007717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтанції керування УЕВН
Оголошено24 серп. 15:17
Прийом пропозицій24 серп. 15:17 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-04-013407-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали та запчастини для ремонту та технічного обслуговування екскаваторів-навантажувачів
Очікувана вартість2 500,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011322-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи43640000-1 Частини екскаваторів
Очікувана вартість14 860,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗубці ріжучі для зняття асфальтобетонного покриття до дорожніх фрез WIRTGEN та Bobcat
Очікувана вартість82 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до екскаватора-навантажувача (код ДК 021: 2015: 43640000-1 Частини екскаваторів)
Очікувана вартість12 111,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до екскаватора (втулка заднього ковша ОРГ, палець заднього ковша)
Очікувана вартість5 574,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНіж відвалу автогрейдера 1828мм, 6F, 13 отворів, код ДК 021:2015:43630000-8 – Частини прохідних машин
Ім'я:Ірина КостинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380516721104, +380516721438 Веб сайт: ЄДРПОУ:05410568Очікувана вартість17 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:43630000-8 "Частини прохідних машин" (Каток опорний, маточина колеса)
Очікувана вартість22 974,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-006783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків з благоустрою населених пунктів.придбання деталей для ремонту виробничого обладнання, а саме шнек для установки для ямкового ремонту CRAFCO Magnum,
Ім'я:Колесник Валерія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501006063,380677997286 ЄДРПОУ:38578897Очікувана вартість119 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГусениця 50-22-9СП
Очікувана вартість389 040,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини до техніки JCB (Палець)
Очікувана вартість9 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗуб ківша, болт та гайка зуба ковша
Очікувана вартість10 284,79 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-29-000719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини екскаваторів
Очікувана вартість109 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro