Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43413000-1»
-
ID: UA-2026-08-28-011530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач Dnipro-M СМ-165С
Очікувана вартість10 788,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43410000-0 Машини для обробки мінералів Бетонозмішувач (для БудРем)
Оголошено21 серп. 12:46
Прийом пропозицій21 серп. 12:46 – 31 серп. 14:00Очікувана вартість45 832,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБетоно- та розчиномішалки
Оголошено20 серп. 13:35
Прийом пропозицій20 серп. 13:35 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість183 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-007232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач Dnipro-M CM-130С
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість12 597,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43410000-0 Машини для обробки мінералів Бетонозмішувач (для БудРем)
Оголошено12 серп. 16:30
Прийом пропозицій12 серп. 16:30 – 20 серп. 14:00Очікувана вартість45 832,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-001299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач за кодом ДК 021:2015 - 43413000-1 Бетоно- та розчиномішалки
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПереказ коштів безготівковий в оплату товару (бетонозмішувач скіф бсм 120п ФОП Пороховська І.М.)
Очікувана вартість15 599,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач
Ім'я:Нечипоренко Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380970909252 ЄДРПОУ:03359701Очікувана вартість13 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-001041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач 200 л з редуктором перевороту, 43410000-0 Машини для обробки мінералів за ДК 021:2015
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-004761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач
Очікувана вартість7 369,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-006369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач ФОРТЕ EW7150 - 150 л.
Очікувана вартість15 970,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач
Очікувана вартість7 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-010736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибетонозмішувач
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач
Очікувана вартість19 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-004733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43410000-0 Машини для обробки мінералів Бетонозмішувач (для БудРем)
Ім'я:Кривешко Наталія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432634069 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено1 лип. 13:14
Прийом пропозицій1 лип. 13:14 – 13 лип. 14:00Очікувана вартість41 670,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-002684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетоно- та розчиномішалки
Очікувана вартість13 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач БРС за ДК 021:2015: 43410000-0 Машини для обробки мінералів
Ім'я:Світлана СтепановаE-mail: [email protected] Телефон: +380322586783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108833Очікувана вартість12 134,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-008931-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетоно- та розчиномішалки
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість24 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-007447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетономішалка DETEX DM-180Л 1000 Вт
Очікувана вартість11 163,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-011249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини для обробки мінералів (Установка бетонозмішувальна)
Ім'я:Плеса Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено22 черв. 16:03
Прийом пропозицій22 черв. 16:03 – 30 черв. 14:00Очікувана вартість6 029 958,33 грн
без ПДВЗавершена