Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43410000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-002402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШнековий грохот ГШ-250
Оголошено1 вер. 11:04
Прийом пропозицій1 вер. 11:04 – 17 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-007825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини для обробки мінералів (Пробороздільна машина)
Оголошено31 серп. 15:11
Прийом пропозицій31 серп. 15:11 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-25-013899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашина для обробки мінералів (Бетонозмішувач)
Ім'я:Мірошніченко Євгеній СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380512500159 Факс:+380512500159ЄДРПОУ:07967633Оголошено25 серп. 20:59
Прийом пропозицій29 серп. 00:01 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-009285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач Скіф БСМ-180
Очікувана вартість18 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач Dnipro-M СМ-165С
Очікувана вартість10 788,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетономішалка
Очікувана вартість11 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач 160 л
Очікувана вартість10 287,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимашини для обробки мінералів
Очікувана вартість9 014,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43410000-0 Машини для обробки мінералів Бетонозмішувач (для БудРем)
Оголошено21 серп. 12:46
Прийом пропозицій21 серп. 12:46 – 31 серп. 14:00Очікувана вартість45 832,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-006804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБетоно- та розчиномішалки
Оголошено20 серп. 13:35
Прийом пропозицій20 серп. 13:35 – 28 серп. 11:00Очікувана вартість183 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-004918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПро закупівлю засобів малої механізації
Очікувана вартість42 599,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБетонозмішувальне та вібраційне обладнання
Оголошено19 серп. 12:13
Прийом пропозицій26 серп. 00:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість52 683,03 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-17-007232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач Dnipro-M CM-130С
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість12 597,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашина для обробки мінералів (Бетонозмішувач)
Ім'я:Мірошніченко Євгеній СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380512500159 Факс:+380512500159ЄДРПОУ:07967633Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій20 серп. 00:01 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість18 857,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-005294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач
Очікувана вартість13 299,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для обробки мінералів
Ім'я:Молчанов Артур-Ернст ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380666325933 ЄДРПОУ:08563783Очікувана вартість8 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43410000-0 Машини для обробки мінералів Бетонозмішувач (для БудРем)
Оголошено12 серп. 16:30
Прийом пропозицій12 серп. 16:30 – 20 серп. 14:00Очікувана вартість45 832,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-001299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач за кодом ДК 021:2015 - 43413000-1 Бетоно- та розчиномішалки
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБетонозмішувач
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro