Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43322000-6»
-
ID: UA-2026-05-14-005495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж дитячого майданчика
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-27-011037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПневматичний молоток для демонтажу дизельних форсунок (в кейсі) КНАММ (ДК 021:2015 43322000-6 Демонтажне обладнання)
Очікувана вартість35 599,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-29-002604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи43322000-6 Демонтажне обладнання (демонтаж рентген апарату)
Очікувана вартість8 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-15-000349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовари - код СPV 43320000-2 по ДК 021:2015 - Будівельне обладнання (Будівельний інструмент). РПЗ - 9.432
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено15 серп. 2024 08:51
Прийом пропозицій15 серп. 2024 08:51 – 27 серп. 2024 10:00Очікувана вартість258 618,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-19-001426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код СPV 43320000-2 по ДК 021:2015 - Будівельне обладнання (Будівельний інструмент). РПЗ - 9.432
Ім'я:Захарченко Андрій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513641164 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено19 лип. 2024 09:54
Прийом пропозицій19 лип. 2024 09:54 – 30 лип. 2024 10:00Очікувана вартість258 618,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-12-12-002959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозкидач дорожніх сумішей - піскосолерозкидач
Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-04-28-005277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвонарізчик Masalta MF-16-4
Очікувана вартість58 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-01-20-012283-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з придбання монтажу та ремонту обладнання системи пожежної сигналізації
Ім'я:Елена МаджбурE-mail: [email protected] Телефон: +380938013233, +380975299432, +380567451454 Веб сайт: ЄДРПОУ:26461617Очікувана вартість2 453,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-06-28-006174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж, підготовка до державної повірки, державна повірка, заміна живлення ,монтаж, пускуналадка лічильника теплової енергії
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-01-25-008719-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДемонтаж новорічних прикрас і електрогірлянд з ялинки
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-22-005014-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБензоріз Хкскварна К 970
Очікувана вартість27 499,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-15-020579-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиЛІКВО 21(Т)-065 43320000-2 Будівельне обладнання (Канатна пила)
Оголошено15 груд. 2021 17:07
Прийом пропозицій15 груд. 2021 17:07 – 6 січ. 2022 18:00Очікувана вартість2 035 234,81 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2021-10-11-011148-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи43322000-6 - Демонтажне обладнання
Ім'я:Святослав ЦимбрилаE-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070987Очікувана вартість31 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-16-001164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗапасні частини до ВМР 215B
Оголошено16 вер. 2021 11:37
Прийом пропозицій22 вер. 2021 17:00 – 27 вер. 2021 17:00Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-07-13-004925-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлемник
Ім'я:Наталія Миколаївна ЗінченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380574471301 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058686Очікувана вартість99,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-05-26-003021-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФрезерувальна машина BLASTRAC BMP-215B/бензин або еквівалент
Ім'я:Кітнік Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382641875 Факс:+380382641851ЄДРПОУ:03335445Оголошено26 трав. 2021 10:25
Прийом пропозицій1 черв. 2021 12:00 – 4 черв. 2021 12:00Очікувана вартість112 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-03-01-005688-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРемонт відбійного молотка
Ім'я:Грєбнєв Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380968275741 ЄДРПОУ:32731027Очікувана вартість1 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-01-26-005249-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по демонтажу новорічних прикрас і електрогірлянд з ялинки
Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-01-26-004715-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по демонтажу ялинки на площі Соборній
Очікувана вартість12 433,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-11-23-004182-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерфоратор
Очікувана вартість4 722,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro