Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43320000-2»

  • ID: UA-2026-08-31-006411-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Щити опалубки та комплектуючі

    Ім'я:
    Чирук Інна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:15

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:15 – 10 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    3 134 004,80 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 4 г. 12 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001802-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гідравлічні преси

    Ім'я:
    Володимир Шульга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380986398282 Веб сайт:
    http://tke.org.ua
    ЄДРПОУ:
    35343771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 010,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Р/к гідромотор 210.16.11.00Г.

    Ім'я:
    Хоменко Євгеній Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380675422253 ЄДРПОУ:
    03352935
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-010544-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 43320000-2 "Будівельне обладнання"

    Ім'я:
    Ілона Вільхова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380752888730 ЄДРПОУ:
    03351823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 618,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-011763-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Затиральна машина для бетону HW90

    Ім'я:
    Роман Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322634214 ЄДРПОУ:
    08682683
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-000524-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельне обладнання

    Ім'я:
    Ксенія Козицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612280930 ЄДРПОУ:
    22144952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 600,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплектуючі для системи автоматичного поливу

    Ім'я:
    Тимошенко Микита Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:
    14321955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 810,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-006696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спринклер та тринога для зрошувача

    Ім'я:
    Мизюк Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683283743 ЄДРПОУ:
    44044801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 994,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-007562-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Елементи благоустрою з монтажем

    Ім'я:
    Валентина Абасова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934755251 Веб сайт:
    https://gora-rada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44094449
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    50 028,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-012625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товари (для відновлення поливу ЦПКІВ: зрощувачі, коліна контролери тощо)

    Ім'я:
    Любов Сидорчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442790269 Веб сайт:
    https://dk.kyivcity.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02221411
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 542,24 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-010707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельне обладнання

    Ім'я:
    Валентина Захарченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509186056 ЄДРПОУ:
    04388478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-011982-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Тимчасова опалубка для траншей

    Ім'я:
    Ольга Шевелєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380504871363 ЄДРПОУ:
    45068116
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:43

    Прийом пропозицій
    22 серп. 12:00 – 27 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    921 866,76 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-006737-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система автоматичного поливу

    Ім'я:
    Костюк Тетяна Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976858960 ЄДРПОУ:
    45530596
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 13:48

    Прийом пропозицій
    14 серп. 13:48 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    85 855,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-005415-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    форми

    Ім'я:
    Нороха Дмитро Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567965566 ЄДРПОУ:
    02070743
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 110,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-006469-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шланг для поливу (рукав ВГ)

    Ім'я:
    Ліщенко Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472638418 Факс:
    +380472638418
    Веб сайт:
    http://www.ckovr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    01035213
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 290,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-010713-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спринклер та тринога для зрошувача

    Ім'я:
    Мизюк Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683283743 ЄДРПОУ:
    44044801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 988,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-004231-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мобільний намотувальний пристрій Shield

    Ім'я:
    Олександр Пархоменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445277638 Веб сайт:
    http://www.academy.ssu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    20001823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 930,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-003819-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    будівельні інструменти

    Ім'я:
    Наталія Козубовська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380959382115 ЄДРПОУ:
    36820052
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 080,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-000532-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Тимчасова опалубка для траншей

    Ім'я:
    Руслан Андросович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631987306 ЄДРПОУ:
    45385755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 08:56

    Прийом пропозицій
    15 серп. 09:00 – 20 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    322 288,90 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-006183-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання стартових майданчиків для басейну

    Ім'я:
    Ельвіра Гуменюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432673325 Веб сайт:
    https://vmpdu.edu.vn.ua/
    ЄДРПОУ:
    21728007
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 960,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 151 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro