Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43313000-0»
-
ID: UA-2026-08-24-002062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 43310000-9 – Машини для цивільного будівництва (снігоочисник з гідравлічним поворотом жолоба)
Оголошено24 серп. 10:43
Прийом пропозицій24 серп. 10:43 – 1 вер. 01:00Очікувана вартість1 840 700,83 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-011595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 43310000-9 – Машини для цивільного будівництва (снігоочисник з гідравлічним поворотом жолоба)
Оголошено5 серп. 16:51
Прийом пропозицій5 серп. 16:51 – 13 серп. 01:00Очікувана вартість1 840 700,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-13-007399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнігоочисник плужний (код за ЄЗС ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництва)
Очікувана вартість58 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-013645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнігоочисник Husqvarna ST 224
Очікувана вартість69 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-007797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнігоочисник ЗСМ 814.00.000
Очікувана вартість76 206,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-12-007529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнігоочисник Husqvarna ST 230
Очікувана вартість75 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-12-005722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнігоприбирач SnowLine 560 11 al-ko
Ім'я:Музика Петро-Василь МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322612831 Факс:+380322999122ЄДРПОУ:04013927Очікувана вартість43 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-013032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідвал сніговий
Ім'я:Ворожбітова Вікторія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536758731 ЄДРПОУ:31700972Оголошено16 груд. 2025 13:52
Прийом пропозицій16 груд. 2025 13:52 – 24 груд. 2025 13:00Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-16-004462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідвал передній для снігу з гідроповоротом МТЗ-80, МТЗ-82
Очікувана вартість52 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-13-000248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнігоприбирач бензиновий SnowLine 560II
Очікувана вартість38 688,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-20-009599-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнігоприбирач бензиновий SnowLine 560II
Очікувана вартість42 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-12-011140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВідвал гідравлічний
Ім'я:Литвак Артем ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380985365443 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361655Оголошено12 лист. 2025 14:52
Прийом пропозицій12 лист. 2025 14:52 – 20 лист. 2025 09:00Очікувана вартість791 666,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-12-28-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимале обладнання: роторний снігоочисник
Очікувана вартість161 052,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-15-007580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнігоочисник Husqvarna ST 227 (Код ДК 021:2015: 43310000-9 - Машини для цивільного будівництва (Код ДК 021:2015: 43313000-0 Плужні та роторні снігоочисники))
Очікувана вартість60 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-06-000588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСнігоприбирач бензиновий KCD-24 (FORTE)
Очікувана вартість34 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-09-25-003055-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідвал снігоочисний ВС-2400
Очікувана вартість99 995,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-04-21-007748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСнігоприбирач бензиновий
Ім'я:Авдоніна Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт: ЄДРПОУ:20055078Оголошено21 квіт. 2023 14:23
Прийом пропозицій21 квіт. 2023 14:23 – 1 трав. 2023 09:00Очікувана вартість47 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-02-27-005152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідвал снігоочисний ВС-2700
Очікувана вартість119 901,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-01-03-000570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи43313000-0 Плужні та роторні снігоочисники
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-12-09-011815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСнігоприбирач бензиновий
Ім'я:Авдоніна Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт: ЄДРПОУ:20055078Оголошено9 груд. 2022 13:36
Прийом пропозицій9 груд. 2022 13:36 – 19 груд. 2022 11:00Очікувана вартість50 057,65 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась