Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43312000-3»

  • ID: UA-2026-08-28-006427-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Коток дорожній самохідний

    Ім'я:
    Наталія Дейнекіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380952834717 Веб сайт:
    https://vodokanal.zt.ua/
    ЄДРПОУ:
    03344065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:46

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:46 – 5 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    641 493,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 11 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-06-011007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Асфальтоукладальник VOLVO Construction Equipment ABG 6870 (2,5-5м, б/в, 2011р.в.)

    Ім'я:
    Батенчук Михайло Йосипович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322330127 ЄДРПОУ:
    03348962
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 998 780,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-006946-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Асфальтоукладальник VOLVO Construction Equipment ABG 6870 (2,5-5м, б/в, 2011р.в.)

    Ім'я:
    Батенчук Михайло Йосипович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322330127 ЄДРПОУ:
    03348962
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 998 780,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-005018-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Машина для ямкового ремонту доріг струменево - ін’єкційним методом на автомобільному шасі з об'ємом бункера для щебню не менше 6 м³

    Ім'я:
    Андрій Пасічник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 12:35

    Прийом пропозицій
    30 лип. 00:00 – 5 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    9 848 920,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-000464-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    43310000-9 Машини для цивільного будівництва (Відбійні молотки)

    Ім'я:
    Стадник Юлія Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380509534153 ЄДРПОУ:
    05471247
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 09:03

    Прийом пропозицій
    10 лип. 09:03 – 20 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    75 948,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-09-010818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відбійний молоток

    Ім'я:
    Бельдій Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 Веб сайт:
    http://cek.dp.ua
    ЄДРПОУ:
    31793056
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 493,78 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-22-002704-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Будівельні інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом.

    Ім'я:
    Катерина Вікторівна Скалько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380987878709, +380935937626 ЄДРПОУ:
    02928309
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 799,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-013931-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Машина для ямкового ремонту patch FAL або еквівалент (43310000-9 - Машини для цивільного будівництва)

    Ім'я:
    Андрій Пасічник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 трав. 18:20

    Прийом пропозицій
    29 трав. 00:00 – 6 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    9 045 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-25-013470-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вібраційний двухвальцевий гладкий коток масою не менше 8 т (код за ДК 021:2015: 43310000-9 - Машини для цивільного будівництва)

    Ім'я:
    Артем Сердюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 трав. 17:18

    Прийом пропозицій
    29 трав. 17:00 – 5 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 180 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-12-004491-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відбійний молоток Vitals At 1765DS

    Ім'я:
    Оксана Швець
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685842910, +380516162342 ЄДРПОУ:
    04377233
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-11-011646-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Машина для ямкового ремонту patch FAL або еквівалент (43310000-9 - Машини для цивільного будівництва)

    Ім'я:
    Павло Басістий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 трав. 16:04

    Прийом пропозицій
    15 трав. 17:00 – 20 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 045 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-30-009116-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ремонтер дорожній

    Ім'я:
    Микола СОЯ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974673642 ЄДРПОУ:
    44359059
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 квіт. 15:47

    Прийом пропозицій
    30 квіт. 15:47 – 8 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 900 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-25-000550-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Вібраційний двухвальцевий гладкий каток вагою 3-4 т (43310000-9 - Машини для цивільного будівництва)

    Ім'я:
    Павло Басістий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 квіт. 15:40

    Прийом пропозицій
    30 квіт. 17:00 – 5 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 153 166,67 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-25-000488-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Машина для ямкового ремонту patch FAL або еквівалент (43310000-9 - Машини для цивільного будівництва)

    Ім'я:
    Павло Басістий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 квіт. 14:51

    Прийом пропозицій
    30 квіт. 17:00 – 5 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 045 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-23-014889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Асфальтоукладач (код ДК 021:2015 43310000-9 Машини для цивільного будівництва)

    Ім'я:
    Муха Валентина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:
    +380362635165
    ЄДРПОУ:
    13974620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 квіт. 18:30

    Прийом пропозицій
    23 квіт. 18:30 – 1 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    18 226 454,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-04-16-005707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Асфальтоукладальник (код ДК 021:2015 43310000-9 Машини для цивільного будівництва)

    Ім'я:
    Муха Валентина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:
    +380362635165
    ЄДРПОУ:
    13974620
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 квіт. 12:31

    Прийом пропозицій
    16 квіт. 12:31 – 24 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    18 226 454,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-04-13-007471-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Машина для ямкового ремонту patch FAL або еквівалент (43310000-9 - Машини для цивільного будівництва)

    Ім'я:
    Павло Басістий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 квіт. 18:59

    Прийом пропозицій
    17 квіт. 17:00 – 22 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 980 186,67 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-04-13-007348-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Гудронатор BS-500 або еквівалент (43310000-9 - Машини для цивільного будівництва)

    Ім'я:
    Павло Басістий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324932153 ЄДРПОУ:
    33252672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 квіт. 18:04

    Прийом пропозицій
    17 квіт. 17:00 – 22 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 800 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-08-007603-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Відбійний молоток

    Ім'я:
    Ковальчук В'ячеслав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380991049266 ЄДРПОУ:
    01981498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 386,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-27-018224-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Віброкоток

    Ім'я:
    Анна Сергіївна Гісар
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459460580 ЄДРПОУ:
    38337116
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 січ. 18:23

    Прийом пропозицій
    27 січ. 18:23 – 4 лют. 20:00
    Очікувана вартість

    1 588 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 16 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro