Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43310000-9»
-
ID: UA-2026-08-28-006427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоток дорожній самохідний
Оголошено28 серп. 13:46
Прийом пропозицій28 серп. 13:46 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-000786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗатиральна машина (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено27 серп. 09:16
Прийом пропозицій27 серп. 09:16 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-002062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 43310000-9 – Машини для цивільного будівництва (снігоочисник з гідравлічним поворотом жолоба)
Оголошено24 серп. 10:43
Прийом пропозицій24 серп. 10:43 – 1 вер. 01:00Очікувана вартість1 840 700,83 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-23-000015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтоукладач Vogele Super 1600-3
Оголошено23 серп. 02:13
Прийом пропозицій23 серп. 02:13 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 166 666,66 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-008206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для цивільного будівництва
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАсфальтоукладальник VOLVO Construction Equipment ABG 6870 (2,5-5м, б/в, 2011р.в.)
Очікувана вартість1 998 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 43310000-9 – Машини для цивільного будівництва (снігоочисник з гідравлічним поворотом жолоба)
Оголошено5 серп. 16:51
Прийом пропозицій5 серп. 16:51 – 13 серп. 01:00Очікувана вартість1 840 700,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-004435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для цивільного будівництва
Ім'я:Капущак Леся ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342720785 Факс:+380342720785ЄДРПОУ:03346058Очікувана вартість4 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАсфальтоукладальник VOLVO Construction Equipment ABG 6870 (2,5-5м, б/в, 2011р.в.)
Очікувана вартість1 998 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашина для ямкового ремонту доріг струменево - ін’єкційним методом на автомобільному шасі з об'ємом бункера для щебню не менше 6 м³
Оголошено24 лип. 12:35
Прийом пропозицій30 лип. 00:00 – 5 серп. 09:00Очікувана вартість9 848 920,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-001944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВібраційна машина для стабілізації ґрунту та укладання асфальту "ВІБЕР УГМС-12"
Ім'я:Межвінський Святослав ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380326421275 ЄДРПОУ:22370571Очікувана вартість43 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-003817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 43310000-9: Машини для цивільного будівництва
Очікувана вартість10 972,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання спеціалізованої техніки для комунальних підприємств: Коток двовальцевий гідравлічний ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництва
Ім'я:Оксана КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380967588268 Веб сайт:https://varashmtg.gov.ua/index.php/finansy/publichni-zakupivli?view=article&id=457:zakupivli-kp-blahoustrii&catid=149ЄДРПОУ:40800812Оголошено10 лип. 09:34
Прийом пропозицій10 лип. 09:34 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 457 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-000464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43310000-9 Машини для цивільного будівництва (Відбійні молотки)
Оголошено10 лип. 09:03
Прийом пропозицій10 лип. 09:03 – 20 лип. 11:00Очікувана вартість75 948,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-010818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідбійний молоток
Ім'я:Бельдій Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380562310393 Веб сайт: ЄДРПОУ:31793056Очікувана вартість14 493,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-005370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВіброплита бензинова Скіф
Очікувана вартість22 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-009685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для цивільного будівництва
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-003270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини для цивільного будівництва
Ім'я:Верига Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380434122379 Факс:+380434122379ЄДРПОУ:07794629Оголошено30 черв. 11:05
Прийом пропозицій30 черв. 11:05 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-000571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідбійний молоток
Очікувана вартість7 699,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-009089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 43310000-9 "Машини для цивільного будівництва" (віброплита Sturmax).
Ім'я:Олександр ШляпниковE-mail: [email protected] Телефон: +380577282831 Веб сайт: ЄДРПОУ:31557119Очікувана вартість27 633,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro