Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43300000-6»
-
ID: UA-2026-08-31-011475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБудівельні машини та обладнання
Оголошено31 серп. 17:14
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩити опалубки та комплектуючі
Оголошено31 серп. 14:15
Прийом пропозицій31 серп. 14:15 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-006427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоток дорожній самохідний
Оголошено28 серп. 13:46
Прийом пропозицій28 серп. 13:46 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-000786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗатиральна машина (цей крок фінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility)
Оголошено27 серп. 09:16
Прийом пропозицій27 серп. 09:16 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-001802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідравлічні преси
Очікувана вартість20 010,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000673-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиР/к гідромотор 210.16.11.00Г.
Ім'я:Хоменко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380675422253 ЄДРПОУ:03352935Очікувана вартість8 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 43320000-2 "Будівельне обладнання"
Очікувана вартість24 618,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗатиральна машина для бетону HW90
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельне обладнання
Очікувана вартість50 600,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі для системи автоматичного поливу
Очікувана вартість24 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпринклер та тринога для зрошувача
Очікувана вартість4 994,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 43310000-9 – Машини для цивільного будівництва (снігоочисник з гідравлічним поворотом жолоба)
Оголошено24 серп. 10:43
Прийом пропозицій24 серп. 10:43 – 1 вер. 01:00Очікувана вартість1 840 700,83 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-23-000015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАсфальтоукладач Vogele Super 1600-3
Оголошено23 серп. 02:13
Прийом пропозицій23 серп. 02:13 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 166 666,66 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-007562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи благоустрою з монтажем
Очікувана вартість50 028,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари (для відновлення поливу ЦПКІВ: зрощувачі, коліна контролери тощо)
Очікувана вартість36 542,24 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельне обладнання
Очікувана вартість30,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораТимчасова опалубка для траншей
Оголошено18 серп. 16:43
Прийом пропозицій22 серп. 12:00 – 27 серп. 12:00Очікувана вартість921 866,76 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-006737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема автоматичного поливу
Оголошено14 серп. 13:48
Прийом пропозицій14 серп. 13:48 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість85 855,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-005415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиформи
Очікувана вартість70 110,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШланг для поливу (рукав ВГ)
Ім'я:Ліщенко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380472638418 Факс:+380472638418Веб сайт: ЄДРПОУ:01035213Очікувана вартість7 290,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro