Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43262100-8»
-
ID: UA-2026-08-27-000600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМіні-екскаватор гусеничний масою до 3 т
Оголошено27 серп. 09:03
Прийом пропозицій2 вер. 09:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-013223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний екскаватор – навантажувач для підрозділів ДСНС України, згідно CPV за ДК 021:2015 код 43260000-3: Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка.
Оголошено21 серп. 23:47
Прийом пропозицій21 серп. 23:47 – 22 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-011568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолісний багатофункціональний екскаватор - навантажувач
Оголошено21 серп. 16:31
Прийом пропозицій21 серп. 16:31 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 050 820,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-001695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-704_43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор)
Оголошено21 серп. 10:02
Прийом пропозицій21 серп. 10:02 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість20 485 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-14-010815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання спеціальної техніки для підрозділів ГУ ДСНС України у Харківській області: гусеничні екскаватори
Оголошено14 серп. 16:34
Прийом пропозицій14 серп. 16:34 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість13 305 833,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-009991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкскаватор-навантажувач
Оголошено4 серп. 15:52
Прийом пропозицій4 серп. 15:52 – 12 серп. 09:00Очікувана вартість3 708 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-007829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМіні-екскаватор гусеничний
Оголошено29 лип. 15:09
Прийом пропозицій29 лип. 15:09 – 6 серп. 18:00Очікувана вартість1 250 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-004804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-553_43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор гусеничний)
Оголошено22 лип. 12:26
Прийом пропозицій22 лип. 12:26 – 5 серп. 15:00Очікувана вартість4 606 347,95 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-20-009079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний екскаватор – навантажувач для підрозділів ДСНС України, згідно CPV за ДК 021:2015 код 43260000-3: Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка.
Оголошено20 лип. 16:18
Прийом пропозицій20 лип. 16:18 – 21 серп. 08:00Очікувана вартість5 076 598,89 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-20-001733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-533_43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор навантажувач)
Оголошено20 лип. 10:31
Прийом пропозицій20 лип. 10:31 – 30 лип. 15:00Очікувана вартість6 181 758,90 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-001371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-530_43260000-3 – Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор)
Оголошено20 лип. 10:12
Прийом пропозицій20 лип. 10:12 – 30 лип. 15:00Очікувана вартість20 485 721,92 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-009586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМіні-екскаватор гусеничний
Оголошено17 лип. 16:05
Прийом пропозицій17 лип. 16:05 – 27 лип. 18:00Очікувана вартість1 250 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-009554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМіні-екскаватор гусеничний
Оголошено14 лип. 15:43
Прийом пропозицій14 лип. 15:43 – 22 лип. 18:00Очікувана вартість1 250 000,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-06-001580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолісний екскаватор-навантажувач
Оголошено6 лип. 10:24
Прийом пропозицій6 лип. 10:24 – 14 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 504 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-011856-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний екскаватор – навантажувач для підрозділів ДСНС України, згідно CPV за ДК 021:2015 код 43260000-3: Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка.
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312660701 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено29 черв. 18:31
Прийом пропозицій29 черв. 18:31 – 31 лип. 08:00Очікувана вартість5 088 357,18 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-014553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТехніка спеціального призначення (Колісний одноківшевий екскаватор), 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка за ДК 021:2015
Оголошено9 черв. 20:55
Прийом пропозицій15 черв. 13:00 – 23 черв. 13:00Очікувана вартість8 844 125,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-012816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015 (CPV) 43260000-3: Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (гусеничний екскаватор)
Оголошено8 черв. 17:15
Прийом пропозицій8 черв. 17:15 – 16 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 817 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-010742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГусеничний екскаватор
Оголошено4 черв. 15:23
Прийом пропозицій4 черв. 15:23 – 12 черв. 17:00Очікувана вартість4 684 974,35 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-001893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкскаватор-навантажувач
Оголошено3 черв. 10:08
Прийом пропозицій3 черв. 10:08 – 11 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 124 946,95 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-011264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор-навантажувач)
Ім'я:Діхтяренко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443640234 Веб сайт: ЄДРПОУ:22927045Оголошено2 черв. 15:57
Прийом пропозицій2 черв. 15:57 – 10 черв. 21:00Очікувана вартість5 148 873,90 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась