Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43261000-0»

  • ID: UA-2026-09-01-009533-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Навантажувально-доставочна машина

    Ім'я:
    Кривко Анатолій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664331523 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:10

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:10 – 17 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    46 741 721,88 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 1 г. 21 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-011015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Екскаватор-навантажувач

    Ім'я:
    Тимошенко Віта Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380689662022 Факс:
    +380535544292
    ЄДРПОУ:
    30131862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:01

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:01 – 2 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    3 013 888,89 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-012675-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги екскаватора для виконання робіт, а саме: навантаження щебенево-піщаної суміші на автомобілі самоскиди, вирівнювання (планування) вулиць Нагірна та Зарічна в с-щі Сутиски Вінницького р-ну Вінницької обл

    Ім'я:
    Лісниченко Ірина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979557920 ЄДРПОУ:
    44145868
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-009919-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колісний навантажувач з кабіною

    Ім'я:
    Вадим Часенко
    E-mail: [email protected] Телефон: 380682778829 ЄДРПОУ:
    23216145
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 серп. 15:56

    Прийом пропозицій
    12 серп. 15:56 – 20 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    2 332 306,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-007353-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Механічні ковшові навантажувачі

    Ім'я:
    Олена Федорівна Вишник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380534594342 Веб сайт:
    https://bilotserkivska-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    40202143
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 100,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-010673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Навантажувально-доставочна машина

    Ім'я:
    Кривко Анатолій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664331523 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 17:08

    Прийом пропозицій
    27 лип. 17:08 – 4 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    25 378 723,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-23-006625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колісний навантажувач з телескопічною стрілою, відповідний код 43261100-1.

    Ім'я:
    Левуцька Світлана Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт:
    http://katp1628.com/
    ЄДРПОУ:
    03351898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 лип. 13:56

    Прийом пропозицій
    23 лип. 13:56 – 31 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 975 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-010425-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Телескопічний навантажувач Bobcat TL35.70 з вилами та будівельним ковшем (або еквівалент)

    Ім'я:
    Левченко Вадим Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535197576 Веб сайт:
    http://dykanka-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04383133
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 15:21

    Прийом пропозицій
    30 черв. 15:21 – 8 лип. 15:23
    Очікувана вартість

    5 452 590,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-002921-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Телескопічний навантажувач

    Ім'я:
    Дмитро Камінський
    E-mail: [email protected] Телефон: +380632926335 ЄДРПОУ:
    03344119
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 10:52

    Прийом пропозицій
    30 черв. 10:52 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 008 333,33 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-010493-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Навантажувально-доставочна машина

    Ім'я:
    Бурлаєва Наталія Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503847607 Веб сайт:
    http://vostgok.com.ua
    ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 16:14

    Прийом пропозицій
    26 черв. 16:14 – 4 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    30 348 380,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-20-004556-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Міні-навантажувач Bobcat S650 із бортовим поворотом та комплектом навісного обладнання (або еквівалент)

    Ім'я:
    Запорожченко Тетяна Юріївна
    E-mail: [email protected] ЄДРПОУ:
    03332033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 квіт. 11:56

    Прийом пропозицій
    20 квіт. 11:56 – 4 трав. 09:00
    Очікувана вартість

    5 742 680,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-23-001953-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Міні-навантажувач із бортовим поворотом та комплектом навісного обладнання

    Ім'я:
    Руслана Нікітенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380575832332 ЄДРПОУ:
    40327746
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 бер. 10:14

    Прийом пропозицій
    23 бер. 10:14 – 31 бер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 375 250,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-17-013379-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Міні-навантажувач Bobcat S650 із бортовим поворотом та комплектом навісного обладнання (або еквівалент)

    Ім'я:
    Запорожченко Тетяна Юріївна
    E-mail: [email protected] ЄДРПОУ:
    03332033
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 бер. 16:19

    Прийом пропозицій
    17 бер. 16:19 – 25 бер. 17:00
    Очікувана вартість

    5 159 835,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-07-000265-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Техніка спеціального призначення (міні-навантажувач у комплекті з навісним обладнанням (ківш, вила, гідробур)), 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковші навантажувачі, гірнича техніка за ДК 021:2015

    Ім'я:
    Андрій Нестеренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +30632212735 ЄДРПОУ:
    33111325
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 бер. 12:18

    Прийом пропозицій
    13 бер. 13:00 – 18 бер. 13:00
    Очікувана вартість

    4 239 820,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-16-014055-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Екскаватор-навантажувач

    Ім'я:
    Ірина Рясна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506451979 ЄДРПОУ:
    32226924
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лют. 16:54

    Прийом пропозицій
    16 лют. 16:54 – 24 лют. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    6 400 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-13-012700-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Міні-навантажувач Bobcat S650 із бортовим поворотом та комплектом навісного обладнання (або еквівалент)

    Ім'я:
    ТАРАСОВА ТЕТЯНА ДМИТРІВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978001140 ЄДРПОУ:
    03363720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 лют. 15:44

    Прийом пропозицій
    13 лют. 15:44 – 21 лют. 17:00
    Очікувана вартість

    4 770 750,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-01-19-005436-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги навантажувача

    Ім'я:
    Альона Маланська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980906280 ЄДРПОУ:
    01982560
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-16-010621-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Телескопічний навантажувач

    Ім'я:
    Семеренко Ірина Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669235369 ЄДРПОУ:
    43407022
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 січ. 14:44

    Прийом пропозицій
    16 січ. 14:44 – 24 січ. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 851 809,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-12-05-008614-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Екскаватор-навантажувач (43261100-1), код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка

    Ім'я:
    Сітар Олексій Ігоровч
    E-mail: [email protected] Телефон: 380936737379, 380459440348 ЄДРПОУ:
    37892971
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 груд. 2025 13:58

    Прийом пропозицій
    5 груд. 2025 13:58 – 13 груд. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    3 472 333,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-12-01-004995-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Телескопічний навантажувач Bobcat TL35.70 з вилами та будівельним ковшем (або еквівалент)

    Ім'я:
    Левченко Вадим Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535197576 Веб сайт:
    http://dykanka-gromada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04383133
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 груд. 2025 11:34

    Прийом пропозицій
    1 груд. 2025 11:34 – 9 груд. 2025 11:38
    Очікувана вартість

    4 944 870,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

1 2 3 .. 8 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro