Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43250000-0»
-
ID: UA-2026-08-31-001165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» (телескопічний навантажувач)
Оголошено31 серп. 10:01
Прийом пропозицій31 серп. 10:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» (телескопічний навантажувач)
Оголошено27 серп. 15:51
Прийом пропозицій27 серп. 15:51 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 750 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів15 г. 34 хв.
-
ID: UA-2026-08-25-000713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтр КПП (вставка)навантажувача ZL40.3.2-2
Очікувана вартість1 170,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-000147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостяминавантажувач згідно коду ДК 021:2015 — 43250000-0 Фронтальні ковшові навантажувачі
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено21 серп. 08:06
Прийом пропозицій21 серп. 08:06 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 266 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-012157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональний міні-навантажувач у комплекті з навісним обладнанням
Оголошено20 серп. 16:36
Прийом пропозицій20 серп. 16:36 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 596 750,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-005588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональний міні-навантажувач у комплекті з навісним обладнанням
Оголошено20 серп. 12:35
Прийом пропозицій20 серп. 12:35 – 28 серп. 01:00Очікувана вартість3 993 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавантажувач фронтальний SINOMACH 957H
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору навантажувач фронтальний НТ-1500 EURO. (або еквівалент)
Оголошено14 серп. 11:26
Прийом пропозицій14 серп. 11:26 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість183 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-012734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКолісний фронтальний навантажувач
Оголошено11 серп. 18:21
Прийом пропозицій11 серп. 18:21 – 20 серп. 09:00Очікувана вартість24 468 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-010949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору навантажувач фронтальний НТ-1500 EURO. (або еквівалент)
Оголошено4 серп. 16:44
Прийом пропозицій4 серп. 16:44 – 13 серп. 09:00Очікувана вартість183 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-007712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМіні-навантажувач JCB 205
Очікувана вартість3 096 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-009099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФронтальний навантажувач на базі трактора Zoomlion RN1104 (або еквівалент) з додатковим навісним обладнанням
Оголошено21 лип. 15:40
Прийом пропозицій21 лип. 15:40 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 729 166,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-001235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗчеплення в зборі FT-1054 (в-во Lovol), Диск зчеплення основний (сегментний) FT-1054 (в-во Lovol)
Очікувана вартість61 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМіні-навантажувач JCB 205
Оголошено16 лип. 12:40
Прийом пропозицій22 лип. 11:13 – 25 лип. 11:00Очікувана вартість3 100 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-004690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання навантажувальне
Очікувана вартість56 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-002595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 43250000-0 — Фронтальні ковшові навантажувачі (Фронтальний навісний навантажувач НТ-1500 (або еквівалент), ДК 021:2015: 43250000-0)
Оголошено13 лип. 11:01
Прийом пропозицій13 лип. 11:01 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість164 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-007919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавантажувач з бортовим поворотом TDC901 або еквівалент (укомплектований щелепним ковшем, щіткою з бункером та відвалом для снігу )
Оголошено10 лип. 14:50
Прийом пропозицій10 лип. 14:50 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 358 889,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-004140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання навантажувальне
Очікувана вартість55 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-003320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямишвидкоз'ємний фронтальний навантажувач
Оголошено10 лип. 11:17
Прийом пропозицій10 лип. 11:17 – 18 лип. 11:13Очікувана вартість301 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-005016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 - 43250000-0 - (Міні-навантажувач JCB 205)
Оголошено7 лип. 12:49
Прийом пропозицій11 лип. 12:32 – 16 лип. 12:32Очікувана вартість3 100 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась