Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43211000-5»
-
ID: UA-2026-07-28-001938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-582_43210000-8 – Машини для земляних робіт (Бульдозер середнього класу)
Оголошено28 лип. 10:22
Прийом пропозицій28 лип. 10:22 – 7 серп. 15:00Очікувана вартість15 704 987,51 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-008502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБульдозер
Оголошено24 черв. 14:41
Прийом пропозицій24 черв. 14:41 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 745 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-008094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГусеничний бульдозер
Оголошено4 черв. 14:03
Прийом пропозицій4 черв. 14:03 – 12 черв. 15:00Очікувана вартість4 116 381,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-010427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГусеничний бульдозер за кодом ДК 021:2015 43210000-8 Машини для земляних робіт
Оголошено1 трав. 15:50
Прийом пропозицій1 трав. 15:50 – 10 трав. 01:00Очікувана вартість6 983 333,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-17-013304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГусеничний бульдозер за кодом ДК 021:2015 43210000-8 Машини для земляних робіт
Оголошено17 бер. 16:38
Прийом пропозицій17 бер. 16:38 – 25 бер. 01:00Очікувана вартість6 900 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-13-008426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБульдозер
Оголошено13 лют. 13:27
Прийом пропозицій13 лют. 13:27 – 21 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 370 514,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-04-020376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини для земляних робіт - (бульдозер SHANTUI DH17 або еквівалент) код ДК 021:2015: 43210000-8 Машини для земляних і землерийних робіт та їх частини. (43211000-5 - Бульдозери )
Оголошено4 груд. 2025 17:27
Прийом пропозицій4 груд. 2025 17:27 – 13 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 800 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-18-004248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 43211000-5 — Бульдозери (Бульдозер)
Ім'я:Павлик Владислав АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380664335912 ЄДРПОУ:21113754Оголошено18 лист. 2025 16:47
Прийом пропозицій18 лист. 2025 16:47 – 29 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 000 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-19-012221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБульдозер
Ім'я:Кравцов Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380936468772 ЄДРПОУ:03348471Оголошено19 серп. 2025 19:24
Прийом пропозицій19 серп. 2025 19:24 – 28 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-06-004767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБульдозер з відвалом та розрихлювачем
Оголошено6 серп. 2025 12:34
Прийом пропозицій6 серп. 2025 12:34 – 18 серп. 2025 10:00Очікувана вартість6 700 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-29-000859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБульдозер
Очікувана вартість99 993,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-10-006971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_25Т-483_43210000-8 Машини для земляних робіт (Бульдозер колісний (фронтальний навантажувач))
Оголошено10 лип. 2025 14:18
Прийом пропозицій10 лип. 2025 14:18 – 28 лип. 2025 12:00Очікувана вартість3 798 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-18-001273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43210000-8 Машини для земляних робіт (Бульдозер гусеничний)
Оголошено18 черв. 2025 09:41
Прийом пропозицій18 черв. 2025 09:41 – 1 лип. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 585 450,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-11-009466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГусеничні бульдозери
Ім'я:Криниця Максим ЄвгеновичE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено11 черв. 2025 15:09
Прийом пропозицій11 черв. 2025 15:09 – 28 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 150 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-04-001764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБульдозер, відповідний код 43211000-5.
Ім'я:Левуцька Світлана ФедорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0536758545 Веб сайт: ЄДРПОУ:03351898Оголошено4 черв. 2025 10:00
Прийом пропозицій4 черв. 2025 10:00 – 12 черв. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість5 788 270,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-06-002829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43210000-8 Машини для земляних робіт (Бульдозер гусеничний)
Оголошено6 трав. 2025 10:26
Прийом пропозицій6 трав. 2025 10:26 – 14 трав. 2025 08:00Очікувана вартість5 775 104,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-03-014707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБульдозери (43210000-8 - Машини для земляних робіт)
Оголошено3 квіт. 2025 21:59
Прийом пропозицій9 квіт. 2025 14:00 – 16 квіт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 727 924,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-02-012079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля«Бульдозер 17,5-19,6 т. (код ДК 021:2015: 43211000-5 «Бульдозери»)»
Оголошено2 квіт. 2025 16:32
Прийом пропозицій8 квіт. 2025 09:30 – 17 квіт. 2025 09:30Очікувана вартість7 200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-03-24-013054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБульдозер 17,5-19,6 т (43210000-8 - Машини для земляних робіт)
Оголошено24 бер. 2025 16:50
Прийом пропозицій28 бер. 2025 00:00 – 2 квіт. 2025 10:00Очікувана вартість7 200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-13-007257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБульдозер
Ім'я:Худенко Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт: ЄДРПОУ:24584661Оголошено13 лист. 2024 12:47
Прийом пропозицій13 лист. 2024 12:47 – 21 лист. 2024 10:00Очікувана вартість8 746 156,99 грн
без ПДВЗавершена