Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43210000-8»
-
ID: UA-2026-08-26-000340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБульдозер (код ДК 021:2015:43210000-8 Машини для земляних робіт)
Ім'я:Глоба Юлія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380992016245 Факс:+380661915127ЄДРПОУ:40210835Очікувана вартість1 500 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з використанням катка дорожньо-грунтового (без оператора)
Очікувана вартість170 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТраншеєкопач MAST Bautechnik MGF-1500E
Очікувана вартість99 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-000533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУщільнювач сміття (компактор)
Оголошено13 серп. 08:58
Прийом пропозицій13 серп. 08:58 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість8 333 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-000417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУщільнювач сміття (Компактор)
Оголошено13 серп. 08:44
Прийом пропозицій13 серп. 08:44 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість8 333 333,33 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-12-005048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для навантажувача фронтального Hyundai HL 770-7A
Очікувана вартість374 286,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБульдозер (код ДК 021:2015:43210000-8 Машини для земляних робіт)
Ім'я:Глоба Юлія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380992016245 Факс:+380661915127ЄДРПОУ:40210835Оголошено12 серп. 12:04
Прийом пропозицій12 серп. 12:04 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість1 500 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-000197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБульдозер (код ДК 021:2015:43210000-8 Машини для земляних робіт)
Ім'я:Глоба Юлія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380992016245 Факс:+380661915127ЄДРПОУ:40210835Очікувана вартість1 250 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з використанням катка дорожньо-грунтового (без оператора)
Оголошено11 серп. 13:04
Прийом пропозицій11 серп. 13:04 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість170 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-003898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43210000-8 Машини для земляних робіт (Запчастини до бульдозерів TD-25M)
Ім'я:Дронь Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443640245 Веб сайт: ЄДРПОУ:22927045Оголошено30 лип. 11:58
Прийом пропозицій30 лип. 11:58 – 7 серп. 21:00Очікувана вартість8 004 076,91 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-001938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-582_43210000-8 – Машини для земляних робіт (Бульдозер середнього класу)
Оголошено28 лип. 10:22
Прийом пропозицій28 лип. 10:22 – 7 серп. 15:00Очікувана вартість15 704 987,51 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-006095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43210000-8 Машини для земляних робіт (Запасні частини до бульдозерів TD-25M «EXTRA»)
Ім'я:Дронь Олена АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380443640245 Веб сайт: ЄДРПОУ:22927045Оголошено22 лип. 13:49
Прийом пропозицій22 лип. 13:49 – 2 серп. 21:00Очікувана вартість4 638 534,41 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-000089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43210000-8 Машини для земляних робіт (43211000-5 - Бульдозери)
Оголошено20 лип. 08:19
Прийом пропозицій20 лип. 08:19 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість333 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-003519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини
Очікувана вартість87 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-006339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини для навантажувача фронтального Hyundai HL 770-7A
Оголошено7 лип. 14:03
Прийом пропозицій7 лип. 14:03 – 15 лип. 08:30Очікувана вартість311 905,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБКМ-2М на базі трактора ХТЗ-249К.11 або еквівалент ( р. 6.3.1 ІП 2026)
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено2 лип. 16:54
Прийом пропозицій2 лип. 16:54 – 10 лип. 08:00Очікувана вартість3 791 660,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-001089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБульдозер (код ДК 021:2015:43210000-8 Машини для земляних робіт)
Ім'я:Глоба Юлія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380992016245 Факс:+380661915127ЄДРПОУ:40210835Оголошено26 черв. 09:39
Прийом пропозицій26 черв. 09:39 – 4 лип. 12:00Очікувана вартість1 500 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-24-008502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБульдозер
Оголошено24 черв. 14:41
Прийом пропозицій24 черв. 14:41 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 745 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-008094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГусеничний бульдозер
Оголошено4 черв. 14:03
Прийом пропозицій4 черв. 14:03 – 12 черв. 15:00Очікувана вартість4 116 381,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-012331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання компактора, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 43210000-8 - Машини для земляних робіт
Оголошено2 черв. 16:38
Прийом пропозицій2 черв. 16:38 – 10 черв. 08:00Очікувана вартість8 951 040,00 грн
з ПДВЗавершена