Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43200000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-007572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕкскаватор-навантажувач
Оголошено2 вер. 14:07
Прийом пропозицій8 вер. 11:00 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент)
Оголошено2 вер. 13:35
Прийом пропозицій2 вер. 13:35 – 18 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-09-01-009533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавантажувально-доставочна машина
Оголошено1 вер. 16:10
Прийом пропозицій1 вер. 16:10 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-001987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: Екскаватор – навантажувач ELEX 81 С-01 (або еквівалент)
Оголошено31 серп. 10:45
Прийом пропозицій31 серп. 10:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» (телескопічний навантажувач)
Оголошено31 серп. 10:01
Прийом пропозицій31 серп. 10:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕкскаватор-навантажувач JCB 3CX SITEMASTER
Ім'я:Пасічніченко Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380637095567 ЄДРПОУ:26632832Оголошено29 серп. 10:57
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕкскаватор-навантажувач JCB 4CX SITEMASTER
Оголошено28 серп. 19:35
Прийом пропозицій3 вер. 12:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГусеничний повноповоротний екскаватор (6 лотів). Код ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
Оголошено28 серп. 17:13
Прийом пропозицій3 вер. 00:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕкскаватор-навантажувач (5 лотів). Код ДК 021:2015: 43260000-3: Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
Оголошено27 серп. 16:54
Прийом пропозицій2 вер. 00:01 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» (телескопічний навантажувач)
Оголошено27 серп. 15:51
Прийом пропозицій27 серп. 15:51 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 750 000,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів20 хв.
-
ID: UA-2026-08-27-003969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: Екскаватор – навантажувач ELEX 81 С-01 (або еквівалент)
Оголошено27 серп. 11:38
Прийом пропозицій27 серп. 11:38 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 712 500,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів20 хв.
-
ID: UA-2026-08-27-000600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМіні-екскаватор гусеничний масою до 3 т
Оголошено27 серп. 09:03
Прийом пропозицій2 вер. 09:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВіброплита
Оголошено26 серп. 12:22
Прийом пропозицій1 вер. 10:00 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-011015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкскаватор-навантажувач
Ім'я:Тимошенко Віта ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380689662022 Факс:+380535544292ЄДРПОУ:30131862Оголошено25 серп. 16:01
Прийом пропозицій25 серп. 16:01 – 2 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-21-013223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний екскаватор – навантажувач для підрозділів ДСНС України, згідно CPV за ДК 021:2015 код 43260000-3: Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка.
Оголошено21 серп. 23:47
Прийом пропозицій21 серп. 23:47 – 22 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-013598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкскаватор з переднім завантажувачем та додатковими насадками
Оголошено20 серп. 18:52
Прийом пропозицій20 серп. 18:52 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-06-005386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкскаватор навантажувач JCB
Оголошено6 серп. 12:42
Прийом пропозицій6 серп. 12:42 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2018-11-25-000047-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиекскаватор - навантажувач
Оголошено25 лист. 2018 19:54
Прийом пропозицій25 лист. 2018 19:54 – 2 січ. 2019 21:00 -
ID: UA-2026-09-03-012675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги екскаватора для виконання робіт, а саме: навантаження щебенево-піщаної суміші на автомобілі самоскиди, вирівнювання (планування) вулиць Нагірна та Зарічна в с-щі Сутиски Вінницького р-ну Вінницької обл
Ім'я:Лісниченко Ірина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380979557920 ЄДРПОУ:44145868Очікувана вартість28 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкскаватор-навантажувач JCB 4CX SITEMASTER
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro