Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43132400-1»
-
ID: UA-2026-08-19-001862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-691_43130000-3 Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено19 серп. 10:14
Прийом пропозицій19 серп. 10:14 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 629 439,71 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-000642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-667_43130000-3 Бурове обладнання (Центратори пружинні для обсадної колони в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:23
Прийом пропозицій17 серп. 09:23 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 582 492,11 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-000923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-661_43130000-3 Бурове обладнання (Жорсткі спіральні центратори-турбулізатори для обсадної колони в асортименті)
Оголошено14 серп. 09:25
Прийом пропозицій14 серп. 09:25 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 095 640,22 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-008618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнологічна оснастка для цементування обсадних колон, муфти, башмаки, пробки в асортименті
Оголошено7 серп. 14:49
Прийом пропозицій7 серп. 14:49 – 26 серп. 12:00Очікувана вартість1 886 739,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-14-000554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-505_43130000-3 Бурове обладнання (Муфти із зворотнім клапаном для обсадних колон в асортименті)
Оголошено14 лип. 09:04
Прийом пропозицій14 лип. 09:04 – 22 лип. 15:00Очікувана вартість1 119 922,01 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-003603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-480_43130000-3 Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено9 лип. 11:29
Прийом пропозицій9 лип. 11:29 – 24 лип. 15:00Очікувана вартість1 629 439,71 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-001376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-449_43130000-3 Бурове обладнання (Башмаки із зворотнім клапаном для обсадних колон в асортименті)
Оголошено2 лип. 10:03
Прийом пропозицій2 лип. 10:03 – 10 лип. 15:00Очікувана вартість5 920 602,51 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-001098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-377_43130000-3 Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено22 черв. 09:45
Прийом пропозицій22 черв. 09:45 – 6 лип. 15:00Очікувана вартість16 739 614,03 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-10-000826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-222_43130000-3 - Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено10 квіт. 09:22
Прийом пропозицій10 квіт. 09:22 – 20 квіт. 15:00Очікувана вартість1 600 655,31 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-27-000453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-193_43130000-3 - Бурове обладнання (Башмаки із зворотнім клапаном для обсадних колон в асортименті)
Оголошено27 лют. 08:54
Прийом пропозицій27 лют. 08:54 – 9 бер. 15:00Очікувана вартість3 843 750,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-19-001612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-179_43130000-3 - Бурове обладнання (Комплект муфти із зворотнім клапаном та продавлювальними пробками для обсадної колони)
Оголошено19 лют. 09:58
Прийом пропозицій19 лют. 09:58 – 9 бер. 15:00Очікувана вартість8 654 125,99 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-04-000720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПристрій для захисту різьби обсадних труб
Оголошено4 лют. 09:12
Прийом пропозицій4 лют. 09:12 – 20 лют. 12:00Очікувана вартість589 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-10-002015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-071_43130000-3 - Бурове обладнання (Муфти із зворотнім клапаном для обсадних колон в асортименті)
Оголошено10 груд. 2025 09:44
Прийом пропозицій10 груд. 2025 09:44 – 25 груд. 2025 15:00Очікувана вартість1 513 305,36 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-04-003367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-057_43130000-3 - Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено4 груд. 2025 10:19
Прийом пропозицій4 груд. 2025 10:19 – 20 груд. 2025 15:00Очікувана вартість15 601 143,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-12-000663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-015_43130000-3 - Бурове обладнання (Башмаки із зворотнім клапаном для обсадних колон в асортименті)
Ім'я:Оксана ВасилянськаE-mail: [email protected] Телефон: +380980735156 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019775Оголошено12 лист. 2025 09:11
Прийом пропозицій12 лист. 2025 09:11 – 20 лист. 2025 15:00Очікувана вартість4 986 468,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-31-007332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнологічна оснастка для цементування обсадних колон (Центратори обсадної колони в асортименті)
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено31 жовт. 2025 13:58
Прийом пропозицій31 жовт. 2025 13:58 – 9 лист. 2025 12:00Очікувана вартість2 199 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-27-014651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнологічна оснастка для цементування обсадних колон, муфти, башмаки, пробки в асортименті
Ім'я:Шаповал Юрій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: 380503833050 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено27 жовт. 2025 16:57
Прийом пропозицій27 жовт. 2025 16:57 – 4 лист. 2025 12:00Очікувана вартість1 666 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-09-004685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями25Т-483_43130000-3 Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено9 жовт. 2025 11:16
Прийом пропозицій9 жовт. 2025 11:16 – 27 жовт. 2025 14:00Очікувана вартість1 828 600,80 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-01-002801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями25Т-468_43130000-3 - Бурове обладнання (Башмаки із зворотнім клапаном для обсадних колон в асортименті)
Ім'я:Оксана ВасилянськаE-mail: [email protected] Телефон: +380980735156 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019775Оголошено1 жовт. 2025 10:50
Прийом пропозицій1 жовт. 2025 10:50 – 18 жовт. 2025 15:00Очікувана вартість3 567 846,52 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-26-000657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями25Т-458_43130000-3 - Бурове обладнання (Технологічна оснастка для спуску та цементування обсадних колон в асортименті) (Лот №1 – 43130000-3 Бурове обладнання (Башмаки, муфти із зворотнім клапаном та пробки продавлювальні для обсадних колон); (Лот №2 – 43130000-3 Бурове обладнання (Центратори для
обсадних колон)) Ім'я:Оксана ВасилянськаE-mail: [email protected] Телефон: +380980735156 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019775Оголошено26 вер. 2025 09:02
Прийом пропозицій26 вер. 2025 09:02 – 3 лист. 2025 15:00Очікувана вартість6 167 025,60 грн
з ПДВЗавершена