Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43132000-7»
-
ID: UA-2026-08-19-001862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-691_43130000-3 Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено19 серп. 10:14
Прийом пропозицій19 серп. 10:14 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 629 439,71 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-000642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-667_43130000-3 Бурове обладнання (Центратори пружинні для обсадної колони в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:23
Прийом пропозицій17 серп. 09:23 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 582 492,11 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-000923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-661_43130000-3 Бурове обладнання (Жорсткі спіральні центратори-турбулізатори для обсадної колони в асортименті)
Оголошено14 серп. 09:25
Прийом пропозицій14 серп. 09:25 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість14 095 640,22 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-008618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехнологічна оснастка для цементування обсадних колон, муфти, башмаки, пробки в асортименті
Оголошено7 серп. 14:49
Прийом пропозицій7 серп. 14:49 – 26 серп. 12:00Очікувана вартість1 886 739,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-007019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлатформа безпечна для КРС 60т.
Оголошено7 серп. 13:50
Прийом пропозицій7 серп. 13:50 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість15 100 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-29-003377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура (світильник LED Piton 100W)
Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-000554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-505_43130000-3 Бурове обладнання (Муфти із зворотнім клапаном для обсадних колон в асортименті)
Оголошено14 лип. 09:04
Прийом пропозицій14 лип. 09:04 – 22 лип. 15:00Очікувана вартість1 119 922,01 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-10-000628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлатформа безпечна для КРС 60т.
Оголошено10 лип. 09:18
Прийом пропозицій10 лип. 09:18 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість16 490 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-09-003603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-480_43130000-3 Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено9 лип. 11:29
Прийом пропозицій9 лип. 11:29 – 24 лип. 15:00Очікувана вартість1 629 439,71 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-001376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-449_43130000-3 Бурове обладнання (Башмаки із зворотнім клапаном для обсадних колон в асортименті)
Оголошено2 лип. 10:03
Прийом пропозицій2 лип. 10:03 – 10 лип. 15:00Очікувана вартість5 920 602,51 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-000894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМітчики в асортименті
Оголошено29 черв. 09:41
Прийом пропозицій29 черв. 09:41 – 22 лип. 10:00Очікувана вартість1 503 459,70 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-06-26-008759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКоронки біметалічні (ДК 021:2015: 43130000-3: Бурове обладнання)
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено26 черв. 15:01
Прийом пропозицій26 черв. 15:01 – 6 лип. 08:00Очікувана вартість900 985,52 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-009185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект вставок ротора
Оголошено22 черв. 14:59
Прийом пропозицій22 черв. 14:59 – 13 лип. 12:00Очікувана вартість4 150 460,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-06-22-001098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-377_43130000-3 Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено22 черв. 09:45
Прийом пропозицій22 черв. 09:45 – 6 лип. 15:00Очікувана вартість16 739 614,03 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-11-007109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий інструмент
Оголошено11 черв. 13:34
Прийом пропозицій11 черв. 13:34 – 19 черв. 08:00Очікувана вартість5 710 920,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-010234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКрани кульові КШЦ
Оголошено8 черв. 15:40
Прийом пропозицій8 черв. 15:40 – 23 черв. 12:00Очікувана вартість996 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-004603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБур по бетону SDS plus 6х160 мм COMPASS
Очікувана вартість51,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-011545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБур для льоду
Очікувана вартість5 016,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-007788-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛебідка пневматична 0,5т
Оголошено19 трав. 13:45
Прийом пропозицій19 трав. 13:45 – 27 трав. 10:00Очікувана вартість285 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-14-000705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГак експлуатаційний
Оголошено14 трав. 09:13
Прийом пропозицій14 трав. 09:13 – 22 трав. 12:00Очікувана вартість966 278,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась