Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43130000-3»

  • ID: UA-2026-09-02-003276-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-767_431300003 Бурове обладнання (Запасні частини та витратні матеріали до струмопровідних вантажів)

    Ім'я:
    Андрій Загоруйко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993565469 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 11:04

    Прийом пропозицій
    2 вер. 11:04 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 249 020,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 7 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-001802-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-746_43130000-3 Бурове обладнання (Мостові пробки композитні)

    Ім'я:
    Олександр Копил
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612937 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 10:09

    Прийом пропозицій
    27 серп. 10:09 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 736 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 7 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-20-004421-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-698_43130000-3 Бурове обладнання (Комплектуючі частини до овершотів)

    Ім'я:
    Максим Мамченков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380630204838 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 11:40

    Прийом пропозицій
    20 серп. 11:40 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 174 027,64 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 7 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-07-000785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Блок для очищення бурового розчину та Центрифуга з насосом живлення та шафою управління

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 09:17

    Прийом пропозицій
    7 серп. 09:17 – 4 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    9 985 330,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    1 дн. 19 г. 37 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-003353-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Бурове обладнання

    ЄДРПОУ:
    26629221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009455-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перехідники в асортименті

    Ім'я:
    Полікарпов Кирило Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442391483 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    625 359,75 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-004852-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гідравлічні пакери та ремкомплекти до них

    Ім'я:
    Смагула Роман Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503730654 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 276 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-009346-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Навісне обладнання для екскаватора-навантажувача JCB 4CX

    Ім'я:
    Тимошенко Микита Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:
    14321955
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:05

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:05 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    367 162,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-25-005526-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Насосна частина 4SR8/24S-PD

    Ім'я:
    Лавриненко Тетяна Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0968356404 ЄДРПОУ:
    40912704
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 518,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-013428-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мотобур, шнек для земляних робіт

    Ім'я:
    Анна Стецюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +38952341971 ЄДРПОУ:
    44796124
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 279,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-001862-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-691_43130000-3 Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)

    Ім'я:
    Ганна Малюта
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612559 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 10:14

    Прийом пропозицій
    19 серп. 10:14 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 629 439,71 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-17-006937-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Перехідники в асортименті

    Ім'я:
    Петричко Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 14:09

    Прийом пропозицій
    17 серп. 14:09 – 1 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    935 554,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-17-000642-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-667_43130000-3 Бурове обладнання (Центратори пружинні для обсадної колони в асортименті)

    Ім'я:
    Олександр Копил
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612937 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 09:23

    Прийом пропозицій
    17 серп. 09:23 – 31 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    23 582 492,11 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-14-003445-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Долота твердосплавні чотирьохлопатеві

    Ім'я:
    Гришко Каріна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631644345 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 11:11

    Прийом пропозицій
    14 серп. 11:11 – 30 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    73 600,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-14-000923-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    26Т-661_43130000-3 Бурове обладнання (Жорсткі спіральні центратори-турбулізатори для обсадної колони в асортименті)

    Ім'я:
    Олександр Копил
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444612937 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 09:25

    Прийом пропозицій
    14 серп. 09:25 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    14 095 640,22 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-11-006503-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання матеріалів для ремонту водомереж(занурювальні насоси)

    Ім'я:
    Галина Єрошенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380937300449 ЄДРПОУ:
    32353038
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    98 124,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-010616-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стартова штанга NC23 box - 2.125 LPT box, муфта 2,125 LTP

    Ім'я:
    Яна Закаблукова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509259524 ЄДРПОУ:
    41615585
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 438,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-008618-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Технологічна оснастка для цементування обсадних колон, муфти, башмаки, пробки в асортименті

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 14:49

    Прийом пропозицій
    7 серп. 14:49 – 26 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    1 886 739,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-07-007019-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Платформа безпечна для КРС 60т.

    Ім'я:
    Косяк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677476007 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 13:50

    Прийом пропозицій
    7 серп. 13:50 – 17 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    15 100 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-005478-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Занурювальний насос 660-10

    Ім'я:
    Флорина ГЕПП
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982914429 ЄДРПОУ:
    38856617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 876,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 123 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro