Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43124900-7»
-
ID: UA-2026-09-02-003957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСамохідна бурова установка
Оголошено2 вер. 11:26
Прийом пропозицій2 вер. 11:26 – 18 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-08-27-008864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено27 серп. 15:06
Прийом пропозицій27 серп. 15:06 – 4 вер. 09:00Очікувана вартість4 590 000,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-14-010422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено14 серп. 16:09
Прийом пропозицій14 серп. 16:09 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість3 898 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-003130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено14 лип. 11:04
Прийом пропозицій14 лип. 11:04 – 23 лип. 08:30Очікувана вартість447 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-02-002278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено2 квіт. 2025 10:28
Прийом пропозицій2 квіт. 2025 10:28 – 10 квіт. 2025 11:00Очікувана вартість1 325 713,34 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-03-14-007957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено14 бер. 2025 13:52
Прийом пропозицій14 бер. 2025 13:52 – 26 бер. 2025 09:00Очікувана вартість1 325 715,70 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2022-09-27-006320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюУБГ22Т(УО)-066_43120000-0 Врубові та тунелепрохідні, бурильні чи прохідницькі машини для добування вугілля чи гірських порід (Розширювачі в асортименті)
Оголошено27 вер. 2022 15:05
Прийом пропозицій27 вер. 2022 15:05 – 28 жовт. 2022 15:00Очікувана вартість3 924 876,72 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2022-01-26-000778-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з публікацією англійською мовоюОбладнання для буріння гірських порід
Оголошено26 січ. 2022 09:49
Прийом пропозицій26 січ. 2022 09:49 – 28 лют. 2022 10:00Очікувана вартість18 455 285,00 грн
з ПДВПрекваліфікація -
ID: UA-2019-04-23-000463-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для буріння гірських порід
Ім'я:Новіков Костянтин ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380623723129 Факс:0623723129ЄДРПОУ:33426253Очікувана вартість158 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-08-06-000408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРізець РТМ 30.76.50.85/18КМ, фіксатор SP-32, різець РТМ 38.74.65.80/24СЕ, стопорне кільце 38 (зовнішнє)
Очікувана вартість197 747,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2018-06-14-001497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги1. Долото БКВД Ø93 мм .- 8 шт.; 2.Штанга бурова Ø50мм (дегазаційна 50х1700 ГОСТ 8467-67 для СБГ-1М) (105м) - 67 шт.
Оголошено14 черв. 2018 13:35
Прийом пропозицій14 черв. 2018 13:35 – 2 лип. 2018 10:00Очікувана вартість321 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2018-05-29-001068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги43124900-7 «Обладнання для буріння гірських порід».1. Долото БКВД Ø93 мм .- 8 шт.; 2.Штанга бурова Ø50мм (дегазаційна 50х1700 ГОСТ 8467-67 для СБГ-1М) (105м) - 67 шт.
Оголошено29 трав. 2018 12:44
Прийом пропозицій29 трав. 2018 12:44 – 14 черв. 2018 10:00Очікувана вартість321 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2018-05-11-001331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобладнання для буріння гірських порід
Очікувана вартість133 410,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2017-08-23-000912-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги43124900-7 "Обладнання для буріння гірських порід"
Оголошено23 серп. 2017 18:11
Прийом пропозицій23 серп. 2017 18:11 – 11 вер. 2017 12:00Очікувана вартість3 742 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2017-07-25-000086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги43124900-7 "Обладнання для буріння гірських порід" Різець РТМ 32.88.50.70/16К
Оголошено25 лип. 2017 09:32
Прийом пропозицій25 лип. 2017 09:32 – 25 серп. 2017 12:00Очікувана вартість455 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2017-01-19-000321-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиГірничо-ріжучий інструмент
Оголошено19 січ. 2017 10:58
Прийом пропозицій19 січ. 2017 10:58 – 7 лют. 2017 16:00Очікувана вартість2 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2016-11-18-000850-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗубці ріжучі
Ім'я:Ільченко Дарія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504357315 Факс:0445134594ЄДРПОУ:05446166Оголошено18 лист. 2016 14:33
Прийом пропозицій24 лист. 2016 09:00 – 28 лист. 2016 15:00Очікувана вартість81 300,00 грн
з ПДВЗавершена