Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43120000-0»
-
ID: UA-2026-08-27-008864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено27 серп. 15:06
Прийом пропозицій27 серп. 15:06 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-14-010422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено14 серп. 16:09
Прийом пропозицій14 серп. 16:09 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість3 898 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-008677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема плунжерного ліфту
Оголошено13 серп. 14:55
Прийом пропозицій13 серп. 14:55 – 28 серп. 12:00Очікувана вартість5 245 662,46 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-27-007262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 43122000-4 Врубові машини для добування вугілля чи гірських порід
Очікувана вартість5 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-003130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено14 лип. 11:04
Прийом пропозицій14 лип. 11:04 – 23 лип. 08:30Очікувана вартість447 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-006669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПревентор універсальний гідравлічний
Оголошено30 квіт. 14:04
Прийом пропозицій30 квіт. 14:04 – 15 трав. 12:00Очікувана вартість1 640 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-01-004566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для ремонту електромереж, а саме: вилка силова, вилка електрична, розетка, підрезетник, коробка під автомат,наконечник.
Очікувана вартість847,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-010771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПревентор чотириплашковий гідравлічний колтюбінговий
Оголошено30 бер. 16:38
Прийом пропозицій30 бер. 16:38 – 21 квіт. 12:00Очікувана вартість8 210 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-19-000589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПревентор гідравлічний плашковий
Оголошено19 бер. 08:59
Прийом пропозицій19 бер. 08:59 – 2 квіт. 10:00Очікувана вартість2 007 946,54 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-09-003140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПревентори
Ім'я:Назаренко Юлія ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975200267 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено9 лют. 10:59
Прийом пропозицій9 лют. 10:59 – 24 лют. 12:00Очікувана вартість10 667 480,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-07-000784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи43120000-0 - Врубові та тунелепрохідні, бурильні чи прохідницькі машини для добування вугілля чи гірських порід
Ім'я:Михайлишин Галина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380347436301 Факс:+380347436301ЄДРПОУ:01993186Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-007560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУщільнення превентора
Ім'я:Ганношина Катерина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380983239439 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено11 груд. 2025 11:45
Прийом пропозицій11 груд. 2025 11:45 – 19 груд. 2025 12:00Очікувана вартість227 480,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-10-023028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для освоєння свердловини
Ім'я:Олена Федорівна ВишникE-mail: [email protected] Телефон: +380534594342 Веб сайт: ЄДРПОУ:40202143Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-013836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУщільнення превентора
Ім'я:Ганношина Катерина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380983239439 Веб сайт: ЄДРПОУ:00135390Оголошено26 лист. 2025 15:21
Прийом пропозицій26 лист. 2025 15:21 – 4 груд. 2025 12:00Очікувана вартість227 480,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-10-24-013000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОголовок свердловини Дн125/32
Очікувана вартість1 008,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-22-002462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУщільнення превентора
Оголошено22 жовт. 2025 10:24
Прийом пропозицій22 жовт. 2025 10:24 – 30 жовт. 2025 12:00Очікувана вартість53 338,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-30-010172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_25Т-707_43120000-0 Врубові та тунелепрохідні, бурильні чи прохідницькі машини для добування вугілля чи гірських порід (Комплектуючі до посадочного інструменту BST 20)
Оголошено30 лип. 2025 19:56
Прийом пропозицій30 лип. 2025 19:56 – 7 серп. 2025 15:00Очікувана вартість1 197 576,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-16-009470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для робіт усередині свердловини
Ім'я:Савсюк Руслан ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380363425224 Факс:+380363425224ЄДРПОУ:30925565Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-29-000775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПревентор плашковий гідравлічний
Оголошено29 трав. 2025 09:20
Прийом пропозицій29 трав. 2025 09:20 – 16 черв. 2025 10:00Очікувана вартість2 681 050,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-22-012160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОголовок свердловини Дн125/50
Очікувана вартість1 093,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro