Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43100000-4»
-
ID: UA-2026-09-04-011823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавісне обладнання для екскаватора-навантажувача JCB 4CX
Оголошено4 вер. 15:53
Прийом пропозицій4 вер. 15:53 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-001208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-783_43130000-3 Бурове обладнання (Пробки мостові)
Оголошено4 вер. 09:35
Прийом пропозицій4 вер. 09:35 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСамохідна бурова установка
Оголошено2 вер. 11:26
Прийом пропозицій2 вер. 11:26 – 18 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-02-003276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-767_431300003 Бурове обладнання (Запасні частини та витратні матеріали до струмопровідних вантажів)
Оголошено2 вер. 11:04
Прийом пропозицій2 вер. 11:04 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-746_43130000-3 Бурове обладнання (Мостові пробки композитні)
Оголошено27 серп. 10:09
Прийом пропозицій27 серп. 10:09 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-004421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-698_43130000-3 Бурове обладнання (Комплектуючі частини до овершотів)
Оголошено20 серп. 11:40
Прийом пропозицій20 серп. 11:40 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГак експлуатаційний
Очікувана вартість1 147 199,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання матеріалів для ремонту водо мереж (Чавунний занурювальний насос YSP CI 6006/07 4" IMPELLER NORL)
Очікувана вартість16 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБурове обладнання
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерехідники в асортименті
Ім'я:Полікарпов Кирило ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442391483 ЄДРПОУ:00135390Очікувана вартість625 359,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено27 серп. 15:06
Прийом пропозицій27 серп. 15:06 – 4 вер. 09:00Очікувана вартість4 590 000,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-26-004852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідравлічні пакери та ремкомплекти до них
Очікувана вартість2 276 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавісне обладнання для екскаватора-навантажувача JCB 4CX
Оголошено25 серп. 15:05
Прийом пропозицій25 серп. 15:05 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість367 162,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-005526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНасосна частина 4SR8/24S-PD
Очікувана вартість19 518,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМотобур, шнек для земляних робіт
Очікувана вартість62 279,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-691_43130000-3 Бурове обладнання (Заколонні пакера набухаючі водореагуючі для обсадних колон)
Оголошено19 серп. 10:14
Прийом пропозицій19 серп. 10:14 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 629 439,71 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-006937-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПерехідники в асортименті
Оголошено17 серп. 14:09
Прийом пропозицій17 серп. 14:09 – 1 вер. 12:00Очікувана вартість935 554,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-000642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-667_43130000-3 Бурове обладнання (Центратори пружинні для обсадної колони в асортименті)
Оголошено17 серп. 09:23
Прийом пропозицій17 серп. 09:23 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість23 582 492,11 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-010422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБуровий верстат з комплектом ЗІП
Оголошено14 серп. 16:09
Прийом пропозицій14 серп. 16:09 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість3 898 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-003445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДолота твердосплавні чотирьохлопатеві
Оголошено14 серп. 11:11
Прийом пропозицій14 серп. 11:11 – 30 серп. 12:00Очікувана вартість73 600,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто