Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43000000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-013275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАкумуляторна викрутка та акумуляторний шуруповерт
Оголошено2 вер. 17:35
Прийом пропозицій8 вер. 10:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕкскаватор-навантажувач
Оголошено2 вер. 14:07
Прийом пропозицій8 вер. 11:00 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент)
Оголошено2 вер. 13:35
Прийом пропозицій2 вер. 13:35 – 18 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-09-02-003957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСамохідна бурова установка
Оголошено2 вер. 11:26
Прийом пропозицій2 вер. 11:26 – 18 вер. 13:00 -
ID: UA-2026-09-02-003276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-767_431300003 Бурове обладнання (Запасні частини та витратні матеріали до струмопровідних вантажів)
Оголошено2 вер. 11:04
Прийом пропозицій2 вер. 11:04 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторний комбінований інструмент РСТ 50 Pentheon Holmatro з додатковим акумулятором та кейсом для транспортування до нього
Ім'я:Чухрій Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380472316527 Факс:+380472631530ЄДРПОУ:23000072Оголошено1 вер. 16:18
Прийом пропозицій1 вер. 16:18 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавантажувально-доставочна машина
Оголошено1 вер. 16:10
Прийом пропозицій1 вер. 16:10 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-002402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШнековий грохот ГШ-250
Оголошено1 вер. 11:04
Прийом пропозицій1 вер. 11:04 – 17 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-000682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до автотракторної техніки
Ім'я:Деменюк Олександр ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380630374062 ЄДРПОУ:43112236Оголошено1 вер. 09:26
Прийом пропозицій1 вер. 09:26 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 43830000-0 Електричні інструменти (перфоратор, шуруповерт, шліфмашина, дриль, пила торцювальна, дискова пила, висічні ножиці)
Оголошено31 серп. 17:52
Прийом пропозицій31 серп. 17:52 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБудівельні машини та обладнання
Оголошено31 серп. 17:14
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШвидкоз'єм механічний для екскаватору-навантажувача JCB-4CX
Оголошено31 серп. 16:04
Прийом пропозицій31 серп. 16:04 – 8 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-009214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕлектроінструменти
Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій4 вер. 15:54 – 9 вер. 15:54 -
ID: UA-2026-08-31-007825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини для обробки мінералів (Пробороздільна машина)
Оголошено31 серп. 15:11
Прийом пропозицій31 серп. 15:11 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-006411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЩити опалубки та комплектуючі
Оголошено31 серп. 14:15
Прийом пропозицій31 серп. 14:15 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-006110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапасні частини до дробарки КСД-1750
Ім'я:Стельмащук Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444652526 ЄДРПОУ:40081389Оголошено31 серп. 14:03
Прийом пропозицій31 серп. 14:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПодрібнювач деревини
Ім'я:Циганик Олег СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380322673571 Факс:+380322673571ЄДРПОУ:08477090Оголошено31 серп. 11:45
Прийом пропозицій4 вер. 11:50 – 9 вер. 11:50 -
ID: UA-2026-08-31-001987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: Екскаватор – навантажувач ELEX 81 С-01 (або еквівалент)
Оголошено31 серп. 10:45
Прийом пропозицій31 серп. 10:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору» (телескопічний навантажувач)
Оголошено31 серп. 10:01
Прийом пропозицій31 серп. 10:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлити подрібнювальні до дробарки СМРСК ДУ-240
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено31 серп. 09:30
Прийом пропозицій31 серп. 09:30 – 8 вер. 10:00