Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42999100-6»
-
ID: UA-2026-08-27-005950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос для хімічної чистки Puzzi 8/1 ADV
Очікувана вартість31 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарат високого тиску Karcher (код 42990000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість47 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різні
Очікувана вартість59 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛамінатори, пилососи
Оголошено13 серп. 17:52
Прийом пропозицій13 серп. 17:52 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість131 008,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-002684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиавтомийка, автомобільний пилосос
Очікувана вартість22 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилосмоки та комплектуючі
Оголошено31 лип. 12:15
Прийом пропозицій31 лип. 12:15 – 10 серп. 12:00Очікувана вартість363 828,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-15-003226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилосмоки та комплектуючі
Оголошено15 лип. 11:23
Прийом пропозицій15 лип. 11:23 – 23 лип. 12:00Очікувана вартість363 828,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-013369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельний пилосос
Очікувана вартість4 999,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-012439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42990000-2 – Машини спеціального призначення різні (Промисловий пилосос)
Очікувана вартість19 588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-008977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПромислові пилососи
Оголошено9 черв. 14:35
Прийом пропозицій15 черв. 00:00 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість107 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-008578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос професійний Karcher
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-009349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос для вологого і сухого прибирання Forte 1
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-004519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос
Ім'я:Кияниця Олексій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442307341 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість5 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-003737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42990000-2 «Машини спеціального призначення різні» (пилосос будівельний)
Очікувана вартість5 064,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-26-002280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос професійний Karcher
Очікувана вартість9 899,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-000143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42990000-2 Машини спеціального призначення різні (пилосос будівельний професійний)
Очікувана вартість55 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-06-013831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромисловий порохотяг з фільтром в асортименті
Очікувана вартість11 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-19-004401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилососи промислові
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено19 січ. 11:30
Прийом пропозицій19 січ. 11:30 – 27 січ. 12:00Очікувана вартість112 499,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-25-012020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромисловий пилосос
Очікувана вартість6 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-017921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини спеціального призначення різні (промислові пилососи)
Очікувана вартість99 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro