Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42999000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-003336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (Інструменти та обладнання для виконання ремонтних робіт по об"єктах благоустрою господарським способом)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість7 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос для хімічної чистки Puzzi 8/1 ADV
Очікувана вартість31 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАпарат високого тиску Karcher (код 42990000-2 національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник")
Очікувана вартість47 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різні
Очікувана вартість59 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛамінатори, пилососи
Оголошено13 серп. 17:52
Прийом пропозицій13 серп. 17:52 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість131 008,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-002684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиавтомийка, автомобільний пилосос
Очікувана вартість22 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-000365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос для сухого прибирання з аквафільтром Karcher DS 6 Plus (1/195-252/0) (для лабораторії ДНК)
Ім'я:Кріпак Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532693600 Факс:+380532569745ЄДРПОУ:05506595Очікувана вартість17 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір мішків для пилисоса ( ДК 021:2015:42990000-2 Машини спеціального призначення різні)
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилосмоки та комплектуючі
Оголошено31 лип. 12:15
Прийом пропозицій31 лип. 12:15 – 10 серп. 12:00Очікувана вартість363 828,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-15-003226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилосмоки та комплектуючі
Оголошено15 лип. 11:23
Прийом пропозицій15 лип. 11:23 – 23 лип. 12:00Очікувана вартість363 828,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-005125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилосмоки та комплектуючі
Оголошено1 лип. 13:41
Прийом пропозицій1 лип. 13:41 – 9 лип. 12:00Очікувана вартість55 294,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-004357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПилосмоки та комплектуючі
Оголошено18 черв. 11:32
Прийом пропозицій18 черв. 11:32 – 26 черв. 13:00Очікувана вартість363 828,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-013369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельний пилосос
Очікувана вартість4 999,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-012439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42990000-2 – Машини спеціального призначення різні (Промисловий пилосос)
Очікувана вартість19 588,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-008977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПромислові пилососи
Оголошено9 черв. 14:35
Прийом пропозицій15 черв. 00:00 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість107 600,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-008578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос професійний Karcher
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-009349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос для вологого і сухого прибирання Forte 1
Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-004519-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПилосос
Ім'я:Кияниця Олексій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442307341 ЄДРПОУ:24978319Очікувана вартість5 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-27-006644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі до підлогомийної машини та пилососу
Ім'я:Чирук Інна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 квіт. 13:24
Прийом пропозицій27 квіт. 13:24 – 6 трав. 10:00Очікувана вартість37 880,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-20-003737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42990000-2 «Машини спеціального призначення різні» (пилосос будівельний)
Очікувана вартість5 064,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro