Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42994230-1»
-
ID: UA-2026-08-28-011340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоліграфічне обладнання
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено28 серп. 18:16
Прийом пропозицій28 серп. 18:16 – 5 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-26-005719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор HP A4 (ДК 021:2015 42994230-1 Ламінатори)
Очікувана вартість3 578,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор PowerPlant PP 141
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор А4 за кодом ДК 021:2015:42994230-1 - Ламінатори
Очікувана вартість2 219,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛамінатори, пилососи
Оголошено13 серп. 17:52
Прийом пропозицій13 серп. 17:52 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість131 008,34 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-005992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатори
Очікувана вартість3 598,44 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини спеціального призначення різні
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість1 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-004542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор LamiMARK Master 230 (A-4) 2-в-1 (ДК 021:2015: 42994230-1 Ламінатори)
Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-003121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини для ламінування
Оголошено18 черв. 10:51
Прийом пропозицій18 черв. 10:51 – 26 черв. 12:00Очікувана вартість22 971,74 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-012604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиматеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом , згідно коду ДК 021:2015 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (42994230-1 Ламінатори)
Очікувана вартість2 298,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-007655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -42994230-1 Ламінатори
Ім'я:ДІАНА ВОЛОДИМИРІВНА СТОЙКАE-mail: [email protected] Телефон: +380987667206 Веб сайт: ЄДРПОУ:40334947Очікувана вартість4 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-003131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 42990000-2 Машини спеціального призначення різні (Біндер bindMARK bM8 - ДК 021:2015 код 42991110-3 Брошурувальні машини, ламінатор PowerPlant EasyLam PP-141 - ДК 021:2015 код 42994230-1 Ламінатори)
Очікувана вартість3 214,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-005907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор та плівка для ламінування
Очікувана вартість2 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-008840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість3 825,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-012054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання ламінатора
Очікувана вартість1 979,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-001703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42994230-1 Ламінатори (плівка для ламінування) для Пристайлівської філії Лебединського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 6 Лебединської МР СО
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-008442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 42990000-2 по ДК 021:2015 - Машини спеціального призначення різні (Ламінатори). РПЗ- 9.153
Оголошено25 трав. 14:30
Прийом пропозицій25 трав. 14:30 – 4 черв. 10:00Очікувана вартість13 524,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-19-006101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор
Ім'я:Ольга ЗюряєваE-mail: [email protected] Телефон: +380979408179, +380672825816 ЄДРПОУ:37861922Очікувана вартість1 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-011039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -42990000-2 - Машини спеціального призначення різні(Ламінатор lamiMARK companion 230 для Бродівської Малої академії наук учнівської молоді Бродівської міської ради )
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro