Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42994200-2»
-
ID: UA-2026-08-31-011362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДвошнекова екструзійна лінія ко-ротаційного типу (лабораторно-пілотна) для виготовлення полімерних та композиційних матеріалів
Оголошено31 серп. 17:11
Прийом пропозицій31 серп. 17:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатори IamiMARK companion 230 (A4)
Ім'я:Терпан Оксана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484536023 Факс:+380484531734ЄДРПОУ:43961927Очікувана вартість8 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор ellows lon А4 (f.L4560001)
Очікувана вартість2 463,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для ламінації
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-001729-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка для ламінування D&F 216x303 мм 100 мкм (за 1 шт)
Очікувана вартість720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка для ламінування
Очікувана вартість321,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоліграфічне обладнання
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено28 серп. 18:16
Прийом пропозицій28 серп. 18:16 – 5 вер. 19:00Очікувана вартість99 080,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-27-013106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка для ламінування
Очікувана вартість496,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-007083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини спеціального призначення різні
Очікувана вартість3 682,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор HP A4 (ДК 021:2015 42994230-1 Ламінатори)
Очікувана вартість3 578,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінаційна плівка А4
Очікувана вартість940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для ламінації (плівка)
Очікувана вартість1 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінаційна плівка
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка для ламінування А4 80 мкм.100шт. (ДК021:2015:42994220-8 Приладдя для ламінації)
Очікувана вартість3 836,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор PowerPlant PP 141
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка для ламінування для проведення заходів з нагоди відзначення 35-ї річниці Незалежності України
Очікувана вартість1 308,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка до ламінатору А3
Очікувана вартість1 090,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінатор А4 за кодом ДК 021:2015:42994230-1 - Ламінатори
Очікувана вартість2 219,34 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005643-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛамінаційна плівка А4 за кодом ДК 021:2015: 42994220-8 - Приладдя для ламінації
Очікувана вартість2 959,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка для ламінування (А5)
Очікувана вартість250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro