Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42980000-9»
-
ID: UA-2026-08-12-003648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОзоногенератор (код 42980000-9 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 – 42980000-9 Газогенератори
Очікувана вартість89 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор водню
Ім'я:Соколов Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380322392367 Факс:+380322392260ЄДРПОУ:00131587Очікувана вартість91 404,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-008329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазогенератори
Очікувана вартість79 930,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-005247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор водню, 6 л/г., 0-5 атм. регульов. тиск
Очікувана вартість98 730,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-006284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипіролізер тиа ємності
Очікувана вартість46 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-009936-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипіролізер тиа ємності
Очікувана вартість46 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор озону «ОЗОН - 15КЛД»
Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-013928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАзотна станція
Оголошено3 черв. 18:50
Прийом пропозицій9 черв. 10:00 – 12 черв. 10:00Очікувана вартість1 026 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-30-000147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОзонатор повітря автомобільний 10 г/год, від прикурювача 12В (генератор озону) GI03030-12V G.I.KRAFT
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-003343-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор озону Pinus Longaeva, ДК 021:2015:42980000-9 – Газогенератори
Очікувана вартість25 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-010275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератор водню
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено22 квіт. 14:36
Прийом пропозицій22 квіт. 14:36 – 30 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість103 563,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-26-013225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор Водню QL-150
Ім'я:Чехова Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380662401552 Веб сайт: ЄДРПОУ:01296051Очікувана вартість87 408,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-25-003210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор Водню QL-150
Ім'я:Чехова Ірина ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380662401552 Веб сайт: ЄДРПОУ:01296051Очікувана вартість87 408,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-03-002612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГенератор водню 150 мл/хв
Оголошено3 лют. 10:37
Прийом пропозицій3 лют. 10:37 – 11 лют. 12:00Очікувана вартість135 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-29-011164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОчисник повітря Levoit Smart Air
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-002527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГазогенератори
Ім'я:Оксана Бєлова-КостянаE-mail: [email protected] Телефон: +380577280219 Веб сайт: ЄДРПОУ:30990215Очікувана вартість99 015,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-024772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОчисник повітря
Ім'я:Пригода Галина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380964595954 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-006605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиозонатор повітря промисловий
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-003861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГенератор водню
Очікувана вартість89 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro