Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42968300-2»
-
ID: UA-2026-08-25-000794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42960000-3 - Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Диспенсери засобів гігієни (42968200-1)(дозатор рідкого мила); Диспенсери (42968000-9)(диспенсер паперових рушників); Диспенсери туалетного паперу (42968300-2))
Очікувана вартість4 755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари господарського призначення
Очікувана вартість5 805,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсери для рушників, дозатори для мила
Очікувана вартість19 526,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-18-000018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер для туалетного паперу 201-1 618 ABS
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсери
Очікувана вартість12 877,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримач для туалетного паперу MVM BP-16 білий/чорний
Ім'я:Стелецька Анастасія ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380679017510 ЄДРПОУ:45184648Очікувана вартість1 096,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримач туалетного паперу
Ім'я:Ковалишин Наталія ЙосипівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322765272 Факс:+380322767852ЄДРПОУ:25557301Очікувана вартість460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-002365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації
Очікувана вартість19 744,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛіктьовий дозатор антисептика та дозатор мила Rixo Maggio; Дозатор мила - піни Rixo Maggiо; Диспенсер паперових рушників Rixo Maggio.
Ім'я:Анатолій Борисович КашубськийE-mail: [email protected] Телефон: +380931372055 Веб сайт: ЄДРПОУ:20000025Очікувана вартість29 865,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-002024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари господарського призначення
Очікувана вартість3 465,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-012462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримач для туалетного паперу
Очікувана вартість4 240,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер туалетного паперу Джамбо, сатин
Очікувана вартість3 259,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-012038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер для туалетного паперу Джамбо Vialli MJ.1 білий (370314); Диспенсер для паперових рушників Vialli K1 Z-скл білий (200236) (код ДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації)
Очікувана вартість1 113,89 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-007642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДозатори засобів гігієни
Оголошено6 трав. 13:36
Прийом пропозицій6 трав. 13:36 – 14 трав. 12:00Очікувана вартість255 035,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-06-005561-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер туалетного паперу
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-010999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації
Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-008913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Тримач для паперових рушників Бантик асорті, дозатор рідкого мила 500 мл в коробкі 180)
Очікувана вартість624,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-16-004187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуалетний папір
Очікувана вартість5 322,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-012365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримачі рушників, дозатори рідкого мила, диспансери туалетного паперу, код ДК 021:2015: 42960000-3 — Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації
Очікувана вартість85 755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-03-002120-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації.(42968200-1 Диспенсери засобів гігієни; 42968300-2 - Диспенсери туалетного паперу )
Очікувана вартість35 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro