Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42968200-1»
-
ID: UA-2026-09-02-001143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер для рідкого мила 500мл білий
Ім'я:Платовська Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674961561 Факс:+380433763690ЄДРПОУ:37580028Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатори настінні
Очікувана вартість2 066,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання господарських матеріалів
Очікувана вартість245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспансери засобів гігієни
Очікувана вартість3 868,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42960000-3 - Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Диспенсери засобів гігієни (42968200-1)(дозатор рідкого мила); Диспенсери (42968000-9)(диспенсер паперових рушників); Диспенсери туалетного паперу (42968300-2))
Очікувана вартість4 755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидозатор для рідкого мила-2шт.
Очікувана вартість254,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42968200-1 — Диспенсери засобів гігієни Дозатор рідкого мила 0.5 л. пол. нерж. вертикальна
Очікувана вартість35 409,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер
Очікувана вартість58 908,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор для мила Alesta 0,5 л, Дозатор Y095 кольоровий 300 мл (ДК 021:2015 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (42968200-1 Диспенсери засобів гігієни))
Очікувана вартість508,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Дозатор ліктьовий та Диспенсер для паперових рушників).
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено17 серп. 16:47
Прийом пропозицій17 серп. 16:47 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість134 219,47 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-003098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42968200-1 Диспенсери засобів гігієни
Очікувана вартість2 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсери дезенфікуючих засобів
Очікувана вартість3 708,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-012193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод Дк 021:2015 42968200-1 - Диспенсери засобів гігієни (Дозатор мила).
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсери для рушників, дозатори для мила
Очікувана вартість19 526,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб дезінфікуючий Бланідас-2000 експрес з дозуючим пристроєм 1000мл., Засіб дезінфікуючий для дезінфекції, достерилізаційного очищення виробів медичного призначення Бланідас-300 таблетки 1кг.
Ім'я:Крук Ольга ОмелянівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322760762 Факс:+380322760762ЄДРПОУ:22336060Очікувана вартість4 656,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання господарських товарів
Очікувана вартість425,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-002453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (42968200-1 Диспенсер для мила)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-007476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор для рідкого мила.
Очікувана вартість519,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004414-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсери засобів гігієни
Очікувана вартість18 014,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-004959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатори рідкого мила та дезрозчин, диспенсер рушників.
Очікувана вартість16 968,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro