Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42968000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-001143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер для рідкого мила 500мл білий
Ім'я:Платовська Наталія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674961561 Факс:+380433763690ЄДРПОУ:37580028Очікувана вартість2 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (диспенсери)
Очікувана вартість5 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатори настінні
Очікувана вартість2 066,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер паперових рушників (ДК 021:2015 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (42968000-9 Диспенсери))
Очікувана вартість458,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсери та дозатори
Очікувана вартість12 097,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримувач пляшок нерж., 1000мл
Очікувана вартість378,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання господарських матеріалів
Очікувана вартість245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер для паперових рушників (Код за ЄДС ДК 021:2015 – 42968000-9 Диспенсери).
Очікувана вартість498,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006563-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспансери засобів гігієни
Очікувана вартість3 868,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42960000-3 - Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Диспенсери засобів гігієни (42968200-1)(дозатор рідкого мила); Диспенсери (42968000-9)(диспенсер паперових рушників); Диспенсери туалетного паперу (42968300-2))
Очікувана вартість4 755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТримач рушників паперових нерж. Сталь матова
Очікувана вартість7 704,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-008400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидозатор для рідкого мила-2шт.
Очікувана вартість254,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008515-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 42968200-1 — Диспенсери засобів гігієни Дозатор рідкого мила 0.5 л. пол. нерж. вертикальна
Очікувана вартість35 409,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер
Очікувана вартість58 908,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-004389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор для мила Alesta 0,5 л, Дозатор Y095 кольоровий 300 мл (ДК 021:2015 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (42968200-1 Диспенсери засобів гігієни))
Очікувана вартість508,26 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-001842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер для паперових рушників (Модртцький ЗЗСО) за ДК 021:2015 42968000-9 Диспенсери
Очікувана вартість850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Дозатор ліктьовий та Диспенсер для паперових рушників).
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено17 серп. 16:47
Прийом пропозицій17 серп. 16:47 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість134 219,47 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-004654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсери
Очікувана вартість22 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсери для рушників, рідкого мила, пляшок
Очікувана вартість9 876,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-003098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42968200-1 Диспенсери засобів гігієни
Очікувана вартість2 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro