Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42967100-3»
-
ID: UA-2025-08-11-005304-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиwi-fi модуль до кондиціонера
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-08-002577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПульт керування насосами
Ім'я:Гармата Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380939904463 ЄДРПОУ:04589645Оголошено8 серп. 2024 10:45
Прийом пропозицій14 серп. 2024 11:00 – 19 серп. 2024 13:00Очікувана вартість46 806,19 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-29-005266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПульт керування насосами
Ім'я:Погарченко Володимир АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380935645620 ЄДРПОУ:04589645Оголошено29 лип. 2024 13:31
Прийом пропозицій2 серп. 2024 11:00 – 7 серп. 2024 13:00Очікувана вартість46 806,19 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2023-08-29-011103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 – 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації
Очікувана вартість4 315,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-04-11-008307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (цифровий пульт керування)
Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-01-31-005850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок ручного управління
Очікувана вартість12 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-09-01-008206-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиУніверсальні зчитувачі показань приладів обліку модифікації Master А (з GSM модулем та антеною 1.5 dbi), універсальні зчитувачі показань приладів обліку модифікації Master В (з GSM модулем та антеною 2 dbi), універсальні зчитувачі показань приладів обліку модифікації Slave (без GSM модуля)
Оголошено1 вер. 2021 16:39
Прийом пропозицій1 вер. 2021 16:39 – 17 вер. 2021 17:00Очікувана вартість4 165 007,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2021-01-13-000695-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект управління для РПС-1500
Очікувана вартість43 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-28-003711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування
Очікувана вартість48 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-10-01-002087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОбладнання для монтажу охоронної та тривожної сигналізації
Оголошено1 жовт. 2020 10:46
Прийом пропозицій7 жовт. 2020 10:33 – 16 жовт. 2020 10:33Очікувана вартість45 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2020-03-24-000688-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Третій та Четвертий окружні суди м. Кривого Рогу)
Очікувана вартість4 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-03-05-002680-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Окружні суди Дніпропетровської області)
Очікувана вартість79 633,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-11-22-000293-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Для встановлення охоронної сигналізації та тривожних кнопок для потреб П'ятого окружного суду м. Дніпра, розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Коробова, 6).
Очікувана вартість6 181,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-11-21-001313-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Для встановлення тривожних кнопок в окружних судах Дніпропетровської області)
Очікувана вартість17 312,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-11-20-001753-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Для монтажу переговорного зв'язку в окружних судах Дніпропетровської області).
Очікувана вартість21 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-11-20-001593-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Для монтажу турнікета в приміщенні Павлоградського окружного суду Дніпропетровської області)
Очікувана вартість1 573,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-11-19-000561-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Для встановлення тривожних кнопок та охоронної сигналізації для потреб П'ятого окружного суду м. Дніпра, розташованого за адресою: м. Дніпро, пр. Пушкіна, 77-б)
Очікувана вартість5 375,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-11-11-001582-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Для монтажу турнікета в приміщенні П'ятого окружного суду м. Дніпра)
Очікувана вартість1 573,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-11-06-000496-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Для встановлення охоронної сигналізації в приміщенні ТУ ДСА України в Дніпропетровській області за адресою: 49000, м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 57, каб. 505)
Очікувана вартість1 518,48 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2019-10-18-001237-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦифрові пристрої дистанційного керування (Для монтажу автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщенння людей при пожежі на об'єкті замовника: Верхньодніпровський окружний суд Дніпропетровської області за адресою: смт. Кринички, вул. Виконкомівська, 17) )
Очікувана вартість4 925,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro