Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42961000-0»
-
ID: UA-2026-09-01-008291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема управління та диспетчеризації свердловинної насосної станції №60 (ДК 021:2015: 42960000-3 – Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (ДК 021:2015: 42961000-0 – Системи керування та контролю))
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено1 вер. 15:33
Прийом пропозицій1 вер. 15:33 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-013869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для контролю доступу
Очікувана вартість86 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінал контролю доступу
Очікувана вартість13 455,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для системи контролю та керування доступом (СКУД)
Оголошено15 серп. 10:06
Прийом пропозицій15 серп. 10:06 – 24 серп. 09:34Очікувана вартість958 675,00 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-12-002581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж та налагодження системи контролю доступу (арочний металодетектор)
Очікувана вартість49 601,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-006752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-642_42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Шафи АСК ТП (автоматизована система керування технологічними процесами))
Оголошено11 серп. 13:42
Прийом пропозицій11 серп. 13:42 – 24 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 032 493,15 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-004742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-618_42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Модулі, блоки живлення, модульне стабілізоване джерело живлення систем керування та контролю)
Оголошено5 серп. 11:58
Прийом пропозицій5 серп. 11:58 – 18 серп. 15:00Очікувана вартість780 765,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-001927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми контролю доступу (обслуговування, ремонт електронних компонентів)
Очікувана вартість4 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми контролю доступу (Комплект обладнання системи контролю доступу на 5 електромагнітних замків).
Ім'я:Пронін Віктор ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380322524443 Факс:+380322445118ЄДРПОУ:31073739Очікувана вартість36 427,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонтаж та налагодження перепускної системи (системи контролю доступу)
Ім'я:Бізерко Оксана ІллівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380509287455 Веб сайт: ЄДРПОУ:21430779Очікувана вартість30 205,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-005037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (42961000-0 Системи керування та контролю)
Очікувана вартість92 988,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-002751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема контроля доступу
Очікувана вартість58 693,16 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-006711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистема контролю доступу
Ім'я:Мисюга Ірина БогданівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380342754333 Факс:+380342754333ЄДРПОУ:40108892Очікувана вартість61 943,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-000379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-443_42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Шафи АСК ТП (автоматизована система керування технологічними процесами))
Оголошено1 лип. 08:55
Прийом пропозицій1 лип. 08:55 – 13 лип. 15:00Очікувана вартість2 125 557,31 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-004482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми контролю доступу(Кронштейни МВК180NL)
Очікувана вартість3 348,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-011982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтролер доступу U-Prox IP400
Очікувана вартість23 876,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-013717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (ДК 021:2015 42961100-1 Системи контролю доступу)
Очікувана вартість99 913,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-004803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКОД ДК 021:2015 42960000-3 - СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ТА КОНТРОЛЮ, ДРУКАРСЬКЕ І ГРАФІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ОФІСУ Й ОБРОБКИ ІНФОРМАЦІЇ (СИСТЕМА ЗБОРУ ДАНИХ З ПРИЛАДІВ ОБЛІКУ ВОДИ ТА КОНТРОЛЮ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ)
Ім'я:Геннадій Михайлович ДеменінE-mail: [email protected] Телефон: +380567199376 Веб сайт: ЄДРПОУ:03341305Оголошено22 черв. 11:50
Прийом пропозицій22 черв. 11:50 – 30 черв. 08:00Очікувана вартість7 280 488,77 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-004552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для системи контролю управління доступом
Очікувана вартість53 864,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-009391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 42960000-3 - Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації
Ім'я:Гуляйгородський Андрій МирославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503711584 ЄДРПОУ:20801937Очікувана вартість99 780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro