Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42960000-3»
-
ID: UA-2026-09-01-008291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСистема управління та диспетчеризації свердловинної насосної станції №60 (ДК 021:2015: 42960000-3 – Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (ДК 021:2015: 42961000-0 – Системи керування та контролю))
Ім'я:Росла Христина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380952850176 Веб сайт: ЄДРПОУ:03358222Оголошено1 вер. 15:33
Прийом пропозицій1 вер. 15:33 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-013173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСистема контролю та управління доступом спеціального призначення у складі комплексу, включаючи надання супутніх послуг з її встановлення, монтажу та пусконалагодження
Ім'я:Вододюк Віталій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380991395391 ЄДРПОУ:07644539Оголошено31 серп. 21:04
Прийом пропозицій4 вер. 21:30 – 9 вер. 21:30 -
ID: UA-2026-08-27-006251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015:42960000-3 «Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації» (панель оператора HMI)
Оголошено27 серп. 13:26
Прийом пропозицій27 серп. 13:26 – 4 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-01-004801-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (диспенсери)
Очікувана вартість5 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатори настінні
Очікувана вартість2 066,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидиспенсер настінний пласт. білий тип В , диспенсер для води (42968000-9 — Диспенсери) код ДК 021:2015: 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації
Очікувана вартість2 058,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСистеми керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації
Очікувана вартість6 376,78 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: - 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (Шредер)
Очікувана вартість37 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003775-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер паперових рушників (ДК 021:2015 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації (42968000-9 Диспенсери))
Очікувана вартість458,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСилова шафа з перемикачем навантаження з мотор-приводом
Очікувана вартість406 591,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодуль управління електронною дошкою
Очікувана вартість81 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка для дезінфекції рук за ДК 021:2015 42960000-3 Системи керування та контролю, друкарське і графічне обладнання та обладнання для автоматизації офісу й обробки інформації
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсери та дозатори
Очікувана вартість12 097,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУтримувач пляшок нерж., 1000мл
Очікувана вартість378,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-005996-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатор рідкого мила, Пластиковий тримач пап. рушників, Пластиковий тримач для туал.паперу
Очікувана вартість6 945,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДозатори, диспенсери
Очікувана вартість68 783,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання господарських матеріалів
Очікувана вартість245,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005122-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлоки керування інформацією (Vellez БKI-03Б) та їх пусконаладка для систем оповіщення (42960000-3)
Ім'я:Крупіна Олена ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442848724 Факс:+380442847337ЄДРПОУ:00035323Очікувана вартість63 082,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер для паперових рушників (Код за ЄДС ДК 021:2015 – 42968000-9 Диспенсери).
Очікувана вартість498,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиспенсер для туалетного паперу, електрорушник
Ім'я:Пшеничний Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380677721237 ЄДРПОУ:22059229Очікувана вартість7 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro