Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42959000-3»
-
ID: UA-2026-08-27-002748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупольна посудомийна машина
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина
Очікувана вартість70 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийка фронтальна ASBER GE-500 RD B DD
Очікувана вартість77 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПОСУДОМИЙНА МАШИНА EMP.1000-F EMPERO (Код ДК 021:2015 42959000-3 "Непобутові посудомийні машини")
Ім'я:Шеремета Людмила ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322316401 Факс:+380322316401Веб сайт: ЄДРПОУ:23888689Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина для шкільної їдальні
Очікувана вартість145 000,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина
Очікувана вартість85 779,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупольна посудомийна машина код ДК 021:2015:42959000-3 - Непобутові посудомийні машини
Очікувана вартість99 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислова посудомийна машина
Очікувана вартість75 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашина посудомийна ВЕКО
Очікувана вартість26 976,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-010686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина
Ім'я:МЛИНЕЦЬКА РоксоланаE-mail: [email protected] Телефон: +380684388245 Веб сайт: ЄДРПОУ:25449161Очікувана вартість97 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 42959000-3 Непобутові посудомийні машини
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005820-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашина посудомийна купольного типу
Ім'я:Лук′яненко Анатолій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:14321512Оголошено15 лип. 13:44
Прийом пропозицій15 лип. 13:44 – 23 лип. 16:00Очікувана вартість98 475,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-003132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийні машини
Очікувана вартість79 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-001823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:42959000-3 Непобутові посудомийні машини
Очікувана вартість96 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНепобутові посудомийні машини
Ім'я:Овдієнко Ірина МиколаївниE-mail: [email protected] Телефон: 380679454795,380445131302 ЄДРПОУ:01489345Очікувана вартість77 787,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-008371-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНепобутові посудомийні машини
Ім'я:Макода Людмила ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459532268 Факс:+380459532244Веб сайт: ЄДРПОУ:22203270Очікувана вартість97 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-009699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислова посудомийна машина за ДК 021:2015-42959000-3 Непобутові посудомийні машини
Очікувана вартість60 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-05-006111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромислова посудомийна машина
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-010392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинепобутові посудомийні машини (посудомийна фронтальна машина)
Ім'я:Тетяна Олександрівна ЗубковаE-mail: [email protected] Телефон: +380982128513 ЄДРПОУ:23545558Очікувана вартість90 551,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-024662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина Oztiryakiler OBM1080TPD
Ім'я:Ковалик Марія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380987363219 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189015Очікувана вартість99 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro