Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42950000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-007844-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft; Таблетована сіль (25 кг/міш); Кільце ущільнююче для кварцевих рукавів HR-60 та Е серії; Змінний випромінювач Т529 для Е-480
Очікувана вартість14 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина
Очікувана вартість99 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиР171616 Фільтр гідравлічний, Р559418 Фільтр масляний
Очікувана вартість2 478,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПомпа для мулу і бетоніту в комплекті
Ім'я:Вечірська Ганна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462610113 Факс:+380462610113ЄДРПОУ:08351733Очікувана вартість69 994,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини для ремонту автомобільного транспорту (Гідравлічні муфти )
Очікувана вартість8 209,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини універсальних машин
Очікувана вартість30 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-002748-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКупольна посудомийна машина
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина
Очікувана вартість70 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006660-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасета для посудомийної машини (ДК 021-2015: 42950000-0 - Частини універсальних машин)
Ім'я:Роговська Альбіна КостянтинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322642261 Факс:+380322632257ЄДРПОУ:20834428Очікувана вартість18 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтартер на двигун 168Р, Трос стартера
Очікувана вартість840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини універсальних машин
Очікувана вартість12 612,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийка фронтальна ASBER GE-500 RD B DD
Очікувана вартість77 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПОСУДОМИЙНА МАШИНА EMP.1000-F EMPERO (Код ДК 021:2015 42959000-3 "Непобутові посудомийні машини")
Ім'я:Шеремета Людмила ЯрославівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322316401 Факс:+380322316401Веб сайт: ЄДРПОУ:23888689Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015:42950000-0 "Частини універсальних машин" (Дозувальний блок, ротор в зборі)
Очікувана вартість12 431,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина для шкільної їдальні
Очікувана вартість145 000,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-003851-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями42950000-0 Частини універсальних машин (Запасні частини для фільтрувальних установок)
Оголошено18 серп. 11:28
Прийом пропозицій18 серп. 11:28 – 26 серп. 11:00Очікувана вартість836 003,83 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-012935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект змінних картриджів та витратних матеріалів для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Очікувана вартість36 965,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПосудомийна машина, код ДК 021:2015 42950000-0 частини універсальних машин
Очікувана вартість99 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитени, ремені, клапан зливний
Очікувана вартість47 793,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-002016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини очисного обладнання
Очікувана вартість39 524,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro