Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42943000-8»

  • ID: UA-2026-08-25-002625-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Ультразвукова ванна 30 л

    Ім'я:
    Оксана КОНЦЕВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962647765 ЄДРПОУ:
    26645929
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 10:38

    Прийом пропозицій
    1 вер. 01:00 – 4 вер. 23:00
    Очікувана вартість

    25 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-21-003365-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ультразвуковий очищувач-ванна 6,5л. 150Вт/40кГц з підігрівом 300Вт,GL0306-40- Granbo

    Ім'я:
    Кріпак Інна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532693600 Факс:
    +380532569745
    ЄДРПОУ:
    05506595
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 190,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-009279-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Баня водяна ВБ-10 10 л 2-місна MICROmed

    Ім'я:
    Темненко Софія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380662077104 ЄДРПОУ:
    00485670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 965,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-002241-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Термостати рідинні

    Ім'я:
    Прицький Валерій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:
    14034534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 10:35

    Прийом пропозицій
    11 серп. 10:35 – 19 серп. 10:30
    Очікувана вартість

    169 382,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-07-011318-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ультразвукова ванна

    Ім'я:
    Грищенко Світлана Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 18:03

    Прийом пропозицій
    7 серп. 18:03 – 15 серп. 19:00
    Очікувана вартість

    4 900,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-06-007209-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Машини для термічної обробки матеріалів різні

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 14:23

    Прийом пропозицій
    6 серп. 14:23 – 24 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    17 828,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-31-007551-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Термостати охолоджуючі

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 15:36

    Прийом пропозицій
    31 лип. 15:36 – 21 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    418 445,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-31-006125-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Термостати різні

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 14:38

    Прийом пропозицій
    31 лип. 14:38 – 17 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    134 633,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-30-006535-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Камера прискореного твердіння

    Ім'я:
    Нороха Дмитро Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380567965566 ЄДРПОУ:
    02070743
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 14:29

    Прийом пропозицій
    30 лип. 14:29 – 7 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    153 620,83 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-29-010810-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сушильна шафа та циркуляційний термостат

    Ім'я:
    Василишин Христина Теодорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт:
    http://www.lp.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 17:42

    Прийом пропозицій
    29 лип. 17:42 – 6 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    1 575 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-003462-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Термостат рідинний із системою охолодження

    Ім'я:
    Марина Кульоміна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444523401 Веб сайт:
    http://10xcentr.com.ua
    ЄДРПОУ:
    08108487
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 11:17

    Прийом пропозицій
    25 лип. 12:00 – 29 лип. 22:00
    Очікувана вартість

    171 720,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-005052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Термостатичні бані

    Ім'я:
    Оксимець Надія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672496772 ЄДРПОУ:
    00496834
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-010269-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Баня водяна ВБ-20 л 4-х містна MICROmed за кодом ДК:021:2015: 42940000-7 — «Машини для термічної обробки матеріалів»

    Ім'я:
    Нечипор Олександр Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:
    +380382618395
    ЄДРПОУ:
    23312469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-011290-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Циркуляційна баня-термостат

    Ім'я:
    Федосова Альона
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950360135 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 16:54

    Прийом пропозицій
    14 лип. 16:54 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    100 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-09-010168-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ультразвукові ванни

    Ім'я:
    Солонецький Олексій Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504023368 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 701,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-008309-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Термостати охолоджуючі

    Ім'я:
    Отченашко Володимир Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 14:27

    Прийом пропозицій
    30 черв. 14:27 – 9 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    502 134,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-29-004508-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Термостат сухоповітряний ТС-80 MICROmed, код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015 - 42941000-4 «Машини для термічної обробки газів» (42943000-8 - Термостатичні бані та приладдя до них)

    Ім'я:
    Поліна Хижкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502160575 ЄДРПОУ:
    05417058
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-007366-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Термостат рідинний, термометр

    Ім'я:
    Мошкова Вікторія Геннадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:
    +380456347173
    ЄДРПОУ:
    02568087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 14:38

    Прийом пропозицій
    25 черв. 14:38 – 5 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    141 216,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-19-011088-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Колбонагрівачі, бані водяні лабораторні, плита нагрівальна та ультразвукова ванна

    Ім'я:
    Василишин Христина Теодорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977112859 Веб сайт:
    http://www.lp.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 15:39

    Прийом пропозицій
    19 черв. 15:39 – 27 черв. 17:00
    Очікувана вартість

    102 840,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-18-013252-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Баня лабораторна водяна (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 42943000-8 Термостатичні бані та приладдя до них)

    Ім'я:
    Темненко Софія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380662077104 ЄДРПОУ:
    00485670
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 17:29

    Прийом пропозицій
    18 черв. 17:29 – 27 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    20 500,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 30 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro