Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42940000-7»
-
ID: UA-2026-08-28-008688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШафа ІЧ-сушки
Оголошено28 серп. 15:12
Прийом пропозицій28 серп. 15:12 – 5 вер. 14:57 -
ID: UA-2026-08-25-002625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляУльтразвукова ванна 30 л
Оголошено25 серп. 10:38
Прийом пропозицій1 вер. 01:00 – 4 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-08-26-007943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУльтразвукова мийка ZX-100S-Skymen згідно ДК 021:2015 «Єдиного закупівельного словника» за кодом - 42940000-7 (Машини для термічної обробки матеріалів, включаючи спеціалізоване очисне обладнання)
Очікувана вартість43 862,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа сушильна СП-50С
Ім'я:Шульга Діна ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532606473 Факс:+380532560742ЄДРПОУ:22531005Очікувана вартість74 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУльтразвуковий очищувач-ванна 6,5л. 150Вт/40кГц з підігрівом 300Вт,GL0306-40- Granbo
Ім'я:Кріпак Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532693600 Факс:+380532569745ЄДРПОУ:05506595Очікувана вартість11 190,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-002265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляУльтразвукова мийна машина 22л YATO YT-55801 (або еквівалент)
Ім'я:Ковальов Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380637353096 ЄДРПОУ:26621567Оголошено21 серп. 10:24
Прийом пропозицій28 серп. 10:29 – 2 вер. 10:29Очікувана вартість17 653,33 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-005809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтоматизована вакуумна піч із вакуумною помпою. ДК 021:2015:42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалів
Очікувана вартість177 060,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаня водяна
Очікувана вартість7 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШафа сушильна згідно ДК 021:2015 код 42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалів
Ім'я:Москаленко Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380612808512 ЄДРПОУ:32121458Очікувана вартість49 898,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУльтразвукова ванна
Ім'я:Єлизавета ПанченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577076556 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071180Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаня водяна ВБ-10 10 л 2-місна MICROmed
Очікувана вартість9 965,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-012077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашини для термічної обробки матеріалів
Оголошено12 серп. 17:57
Прийом пропозицій18 серп. 17:33 – 24 серп. 17:33Очікувана вартість118 600,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-009542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРушникосушка
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Очікувана вартість5 256,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002241-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермостати рідинні
Ім'я:Прицький Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:14034534Оголошено11 серп. 10:35
Прийом пропозицій11 серп. 10:35 – 19 серп. 10:30Очікувана вартість169 382,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-011318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУльтразвукова ванна
Ім'я:Грищенко Світлана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:02070921Оголошено7 серп. 18:03
Прийом пропозицій7 серп. 18:03 – 15 серп. 19:00Очікувана вартість4 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-007209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМашини для термічної обробки матеріалів різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено6 серп. 14:23
Прийом пропозицій6 серп. 14:23 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість17 828,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-004324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматизована вакуумна піч із вакуумною помпою (ДК 021:2015:42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалів)
Оголошено5 серп. 11:54
Прийом пропозицій5 серп. 11:54 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість164 665,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-04-005594-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-608_42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалів (Шафа сушильна лабораторна)
Оголошено4 серп. 12:51
Прийом пропозицій4 серп. 12:51 – 17 серп. 15:00Очікувана вартість63 440,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-03-010607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для термічної обробки матеріалів
Ім'я:Молчанов Олександр ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503520169 Веб сайт: ЄДРПОУ:03291669Очікувана вартість62 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашини для термічної обробки матеріалів
Очікувана вартість19 900,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro