Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «42931100-2»
-
ID: UA-2026-08-26-011496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015— 42930000-4 «Центрифуги, вальцювальні маніини чи торгові автомати»(Центрифуга лабораторна НК 024:2023-36465;НК 031:2024 W02069003 — Центрифуги )
Очікувана вартість63 600,02 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуга
Очікувана вартість58 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиMCKD-05 медична центрифуга для мікропробірок Zenith Lab
Очікувана вартість76 012,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні центрифуги та приладдя до них (FV-2400, Minicentrifuge-Vortex, Microspin/ Мініцентрифуга-вортекс FV-2400, Мікроспін ( для проведення молекулярно генетичних експертиз)
Ім'я:Кріпак Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532693600 Факс:+380532569745ЄДРПОУ:05506595Очікувана вартість75 802,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-007684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуга лабораторна СМ-3МТ MICROmed на 24 пробірки
Очікувана вартість34 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-010038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛабораторна центрифуга
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено24 лип. 17:01
Прийом пропозицій24 лип. 17:01 – 1 серп. 09:00Очікувана вартість400 145,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-000380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (42931100-2 Лабораторні центрифуги та приладдя до них) – код НК 024:2023 - 36465 Настільна універсальна центрифуга (Центрифуга лабораторна MICROmed СМ-3М)
Очікувана вартість17 990,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-008441-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентрифуга рефрижераторна у комплекті з ротором кутовим та адаптерами
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456347173 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Оголошено15 лип. 15:39
Прийом пропозицій15 лип. 15:39 – 23 лип. 08:00Очікувана вартість366 967,05 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-006907-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуга ОПН-3М за кодом ДК:021:2015: 42930000-4 «Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати»
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість34 485,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-005276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуга ОПН-3М за кодом ДК:021:2015: 42930000-4 «Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати»
Ім'я:Нечипор Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382618395 Факс:+380382618395ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість36 900,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-07-004303-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентрифуга лабораторна
Оголошено7 лип. 12:04
Прийом пропозицій7 лип. 12:04 – 15 лип. 08:45Очікувана вартість74 525,43 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-003661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиTDL-4A медична лабораторна центрифуга (15млх24шт.)
Очікувана вартість52 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-011155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентрифуга лабораторна з ротором (Код НК 024:2023: 36465 - Настільна універсальна центрифуга; код НК 031:2024 - W02069003- Центрифуги)) згідно з кодом НК України ЄЗС ДК 021-2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (ДК 021-2015: 42931100-2 — Лабораторні центрифуги та
приладдя до них) Оголошено26 черв. 17:04
Прийом пропозицій26 черв. 17:04 – 4 лип. 08:00Очікувана вартість84 975,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-006311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентрифуга
Оголошено25 черв. 13:16
Прийом пропозицій25 черв. 13:16 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість74 525,43 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-002167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентрифуги
Оголошено19 черв. 10:13
Прийом пропозицій19 черв. 10:13 – 27 черв. 08:00Очікувана вартість288 972,46 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-013547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦентрифуга лабораторна з ротором (Код НК 024:2023: 36465 - Настільна універсальна центрифуга; код НК 031:2024 - W02069003- Центрифуги)) згідно з кодом НК України ЄЗС ДК 021-2015: 42930000-4 Центрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати (ДК 021-2015: 42931100-2 — Лабораторні центрифуги та
приладдя до них) Оголошено15 черв. 22:42
Прийом пропозицій15 черв. 22:42 – 23 черв. 08:00Очікувана вартість84 975,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-007289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуга медична
Очікувана вартість50 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-008080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФільтруючі карти для центрифуги
Очікувана вартість5 220,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-001726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМікроцентрифуга MT 21 з ротором на 24 х 1,5/2,0 мл із кришкою ClickSeal
Ім'я:Смоловик Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442351070 Факс:+380442357053ЄДРПОУ:05416975Оголошено1 черв. 10:21
Прийом пропозицій1 черв. 10:21 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість230 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-000902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦентрифуги, вальцювальні машини чи торгові автомати
Очікувана вартість16 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro